Quote (Megas_heroes @ Thu, Mar 19 2009, 01:16am)
arra céloztam, hogy tökmind1 mennyi ls van rajta, se smiternek se pvp-ben nem hat
egyébként:
cold/light res és máris jobb
de ne legyünk ennyire telhetetlenek

valóban nagyon szép kesztyű, de én smiterre inkább bloodfistet tennék, ha megvan az ias (azt a 9k fg-t el lehet költeni hasznosabban is...)
crushing blow se rossz dolog, még pvpben sem főleg sok életes ellenekkel szemben, de azért 9k-t nekem biztos nem érne
az enyém mondjuk pvm barbon volt