Quote (Szerintem @ Fri, 10 Apr 2009, 18:05)
hi, megint én
csak most vettem észre hogy már automatikusan bezáródnak a trade topicok 61 replynál
Ilyen alapon miért nem lehet elintézni hogy trade forumokon ugyanaz a felhasználó ne írhasson egymás után 2 szer 4 órán belül???
mert attól még, hogy 4 órás a bump, topicban feltett kérdésre illik írni valamit, illetve cserebere után sokadik oldalt ápdételni hogy mi lett eladva mi nem, satöbbi.