Quote (fahrii @ Jul 10 2013 04:58pm)
láttam behírezve, gondoltam hogy szar lesz, de ennyire rossz?

demonic essence... tudod...
wtf

ki ez a kis pöcs?
olyan bullshiteket tolnak pofázás közben
afk hozok popcornt és röhögök végig
"az a harmadik sárga amulet jobb mint a tied nem?"
és egy instant charsifood rare amuletet mutogatnak bazmeg
áll a gyerek 900m golddal és flawless star gemekkel megy
55:50nél gyöngyszem
DE AZÉRT MI VETTÜNK TŐLE 500 DARABOT
This post was edited by Makkertest on Jul 10 2013 11:12am