d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107810791080108110822299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 9 2013 02:32am
Quote (sylke @ 9 Jul 2013 10:23)
akkor hála neked


én nem
soha
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 10 2013 10:56am
SZÉGYEN:
http://hu.twitch.tv/fishy_hdtv/c/2529426

magyar stream

egy vicc
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 10 2013 10:58am
Quote (Makkertest @ 10 Jul 2013 18:56)
SZÉGYEN:
http://hu.twitch.tv/fishyhdtv/c/2529426

magyar stream

egy vicc


láttam behírezve, gondoltam hogy szar lesz, de ennyire rossz? :D

demonic essence... tudod...
wtf :D ki ez a kis pöcs?

This post was edited by fahrii on Jul 10 2013 11:00am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 10 2013 11:10am
Quote (fahrii @ Jul 10 2013 04:58pm)
láttam behírezve, gondoltam hogy szar lesz, de ennyire rossz? :D

demonic essence... tudod...
wtf :D ki ez a kis pöcs?


olyan bullshiteket tolnak pofázás közben

afk hozok popcornt és röhögök végig


"az a harmadik sárga amulet jobb mint a tied nem?"
és egy instant charsifood rare amuletet mutogatnak bazmeg

áll a gyerek 900m golddal és flawless star gemekkel megy

55:50nél gyöngyszem

DE AZÉRT MI VETTÜNK TŐLE 500 DARABOT

This post was edited by Makkertest on Jul 10 2013 11:12am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 10 2013 11:12am
Quote (Makkertest @ 10 Jul 2013 19:10)
olyan bullshiteket tolnak pofázás közben

afk hozok popcornt és röhögök végig


"az a harmadik sárga amulet jobb mint a tied nem?"
és egy instant charsifood rare amuletet mutogatnak bazmeg

áll a gyerek 900m golddal és flawless star gemekkel megy


az a karakter nem a main neki, mondta is hogy most rakta össze a dh-t
a 2. részbe mennek mp10en
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 10 2013 11:15am
Quote (fahrii @ Jul 10 2013 05:12pm)
az a karakter nem a main neki, mondta is hogy most rakta össze a dh-t
a 2. részbe mennek mp10en


de azért három kattintás venni rad star gemeket imo
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 10 2013 11:20am
Quote (Makkertest @ 10 Jul 2013 18:56)
SZÉGYEN:
http://hu.twitch.tv/fishy%5Fhdtv/c/2529426

magyar stream

egy vicc


Ebbe én is belenéztem amikor felkerült a diablo3.hu-ra. Eléggé idegesítő, hogy állandóan nyomogatja a tabot és úgy villog a térkép, mint valami stroboszkóp.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 10 2013 11:26am
azért a második részen befigyel egy csávó a friends listemből, ott csattogtatják rá a fitymájukat a mastercard huszár barbárra (miko)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 12 2013 09:44am
Játszik még rajtam kívül valaki ezzel a szarral?

Amúgy tfw beraksz 1b iggt rmahba és 1 nap után se vette meg a kutya se 0.25/10m áron
lassan várós a 100m/0.25
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 12 2013 01:31pm
Quote (fahrii @ Jul 12 2013 03:44pm)
Játszik még rajtam kívül valaki ezzel a szarral?

Amúgy tfw beraksz 1b iggt rmahba és 1 nap után se vette meg a kutya se 0.25/10m áron
lassan várós a 100m/0.25


nem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107810791080108110822299Next
Add Reply New Topic New Poll