Quote (hedgehogsword @ 11 Apr 2012 19:18)
biztos old de azért :DDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=316AzLYfAzw
jézus mekkorát nevettem :DDDD
Quote (Nerz8 @ 11 Apr 2012 21:12)
ez is kb 84343x lett megosztva facebookon gondolom, de azért behányom ide is
http://www.youtube.com/watch?v=dJxj1mou03M
a felrobbanó szék eléggé lulz
ezt a bátyám mutatta, hatalmas :DDDDDDDDDDD