d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107710781079108010812299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 3 2013 01:35pm
Quote (Baleee @ Jul 3 2013 07:34pm)
Meg felbaszod magad. Ahelyett, hogy poeznel, onszloba.


nincs rá idöm, csak néha 1-2 dotára van sajnos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 3 2013 01:39pm
Quote (sylke @ 3 Jul 2013 21:35)
nincs rá idöm, csak néha 1-2 dotára van sajnos


csb
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 8 2013 08:50am
Bump <_<
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 08:53am
Quote (ScorpionLord @ 8 Jul 2013 16:50)
Bump  <_<


lassan jöhetne valami peccs, akkor nekiállok 5. 100-asnak is <_<

de nagyon arra utalnak a jelek, hogy november előtt ne várjunk semmit
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 8 2013 08:58am
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 16:53)
lassan jöhetne valami peccs, akkor nekiállok 5. 100-asnak is  <_<

de nagyon arra utalnak a jelek, hogy november előtt ne várjunk semmit


szerintem idén már ne várjunk semmit
én jól elvagyok most hcban, ha a gépem és a netem is úgyakarja kihúzom nyáron a WDmet aztán jöhet a barbi
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 8 2013 11:19am
Quote (Anarkin @ 8 Jul 2013 15:53)
lassan jöhetne valami peccs, akkor nekiállok 5. 100-asnak is  <_<

de nagyon arra utalnak a jelek, hogy november előtt ne várjunk semmit


Az utóbbi 2 hétben 1x - 1x felmentem ugyan, de kb 10 perc alatt meg is untam.
Elszállt az ihlet, nincs benne semmi ami motiválna, pedig hc jónak ígérkezett, de az is lapos :/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 8 2013 11:44am
Quote (ScorpionLord @ 8 Jul 2013 19:19)
Az utóbbi 2 hétben 1x - 1x felmentem ugyan, de kb 10 perc alatt meg is untam.
Elszállt az ihlet, nincs benne semmi ami motiválna, pedig hc jónak ígérkezett, de az is lapos :/


engem az motivál hogy szinte minden runra jut egy jó item szinte, most gyűjtök a barbira, illetve über...
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 8 2013 02:23pm
Quote (fahrii @ 8 Jul 2013 18:44)
engem az motivál hogy szinte minden runra jut egy jó item szinte, most gyűjtök a barbira, illetve über...

pfff... Az idejét nem tudom már mikor találtam utoljára legendary-t. :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 9 2013 01:03am
Quote (ScorpionLord @ 8 Jul 2013 22:23)
pfff... Az idejét nem tudom már mikor találtam utoljára legendary-t. :)


valamit te elbaszol, már csak a gold-magicfind cuccokból is egy kész vagyont lehet keresni hála a botos gyökereknek

This post was edited by fahrii on Jul 9 2013 01:03am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2013 02:23am
Quote (fahrii @ Jul 9 2013 07:03am)
valamit te elbaszol, már csak a gold-magicfind cuccokból is egy kész vagyont lehet keresni hála a botos gyökereknek


akkor hála neked
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107710781079108010812299Next
Add Reply New Topic New Poll