Sziasztok.
A napokban álltam neki a D3omnak, lenne pár kérdésem.
Az mf-nek ugyanakkora jelentősége van mint d2-ben?
Illetve h az AH h müködik? Megvehetem a cuccott goldért és utánna eladhatom $? vagy van valami különszabály? AH-ról pár értelmes infot mondhatnátok, esetleg ha valaki felvenné velem pm-be a kapcsolatott azt is megköszönném
