d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107510761077107810792299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 28 2013 04:06pm
Quote (xGurke @ 28 Jun 2013 20:02)
Nem?


Hanem?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 29 2013 09:41am
Quote (Genthor @ Jun 29 2013 04:39pm)


ezzel most beszállok sylkeféle táborba, de azóta szaporodtak el az ilyesfajta képek, meg mandarin nyelvre állított screenshotok mióta d3 vna, d2ben elvétve találkoztam ilyen marhákkal
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 30 2013 04:06pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 30 2013 05:00pm
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2013 07:32am
veszik a goldot ahban?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 1 2013 07:50am
Quote (shelby_33 @ 1 Jul 2013 14:32)
veszik a goldot ahban?


Igen, duborog a gazdasag, nagy a jolet.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 1 2013 08:24am
A kurva isten faszát, hogy azok a robbanós gecik 1hitelnek. A kurva isten faszát, hogy pont most nyomok rossz gombot. Kurva denevérholló. A kurva isten faszát, hogy már sosem tudom meg mi volt az a buzi csillag.

inb4 10% + 3 nap suspend kurvázásért, buzizásért és istenkáromlásért

http://3.imgland.net/9beB6h.jpg

Nem tudom, hogy minek tolom még ezzel a szarral.
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jul 1 2013 08:27am
Quote (Genthor @ 1 Jul 2013 15:24)
A kurva isten faszát, hogy azok a robbanós gecik 1hitelnek. A kurva isten faszát, hogy pont most nyomok rossz gombot. Kurva denevérholló. A kurva isten faszát, hogy már sosem tudom meg mi volt az a buzi csillag.

inb4 10% + 3 nap suspend kurvázásért, buzizásért és istenkáromlásért

http://3.imgland.net/9beB6h.jpg

Nem tudom, hogy minek tolom még ezzel a szarral.


R.I.P.
Részvétem :(
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 1 2013 08:29am
Quote (Genthor @ Jul 1 2013 03:24pm)
A kurva isten faszát, hogy azok a robbanós gecik 1hitelnek. A kurva isten faszát, hogy pont most nyomok rossz gombot. Kurva denevérholló. A kurva isten faszát, hogy már sosem tudom meg mi volt az a buzi csillag.

inb4 10% + 3 nap suspend kurvázásért, buzizásért és istenkáromlásért

http://3.imgland.net/9beB6h.jpg

Nem tudom, hogy minek tolom még ezzel a szarral.


egy ilyen engem is kinyírt, ugyanígy a2ben csak még sokkal előrébb az ásós eventsnél
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107510761077107810792299Next
Add Reply New Topic New Poll