d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1107510761077107810791856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2011 01:00pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2011 20:56)
már be se hozza ^^eddig ment. na mind1.


azért írtam mert elsőre se hozta be :P
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 3 2011 01:00pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2011 19:50)
már be se jön.


5 bimbó, 1 pina, 1 enkór = + 70% warn
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 3 2011 11:18pm
Hubazdmeg! Martina Jancikova





This post was edited by Baleee on Jul 3 2011 11:19pm
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2011 02:26am
Quote (Baleee @ 4 Jul 2011 07:18)
Hubazdmeg! Martina Jancikova

http://www.fandeporte.com/wp-content/uploads/2010/10/Martina-Jan%C4%8D%C3%ADkov%C3%A11.jpg
http://spokefiend.com/wp-content/uploads/2010/01/rasputina.jpg
http://lh5.ggpht.com/_Iw9TPj7Sono/S8h9bG6oWhI/AAAAAAAAJ-Q/sQoebO_Rr0o/babe401.jpg


aztmondod jó a sisakja? szerintem is!
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jul 4 2011 04:26pm
Quote (Baleee @ 4 Jul 2011 06:18)
Hubazdmeg! Martina Jancikova

http://www.fandeporte.com/wp-content/uploads/2010/10/Martina-Jan%C4%8D%C3%ADkov%C3%A11.jpg
http://spokefiend.com/wp-content/uploads/2010/01/rasputina.jpg
http://lh5.ggpht.com/_Iw9TPj7Sono/S8h9bG6oWhI/AAAAAAAAJ-Q/sQoebO_Rr0o/babe401.jpg


jókirakta a melleit
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2011 04:29pm
Quote (kusziyoker @ 5 Jul 2011 00:26)
jókirakta a melleit


biztos csak S-s volt a boltban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2011 04:32pm
Quote (kusziyoker @ Jul 4 2011 10:26pm)
jókirakta a melleit

ügyelni kell a marketingre is
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jul 4 2011 04:35pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Jul 2011 23:29)
biztos csak S-s volt a boltban


Quote (Senee @ 4 Jul 2011 23:32)
ügyelni kell a marketingre is


pedig nagyobb a légellenállás. viszont ha mellébiciklizik egy faszi, akkor tuti elhasal :) kivéve ha meleg.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2011 04:38pm
Quote (kusziyoker @ Jul 4 2011 10:35pm)
pedig nagyobb a légellenállás. viszont ha mellébiciklizik egy faszi, akkor tuti elhasal :) kivéve ha meleg.

hja, kicsit lassabb lesz :c
de legalább nem izzad be a mejje, nem pállik be, nem lesz büdös
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107510761077107810791856Next
Add Reply New Topic New Poll