d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107410751076107710782299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 23 2013 02:27pm
Quote (Akizk @ Jun 23 2013 02:08pm)
enyémet még mindig használhatod :D


tyty
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Jun 24 2013 03:30pm
idehányok hogy nevesszen el ennek a csodálatos játéknak a topikja !
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 25 2013 10:19am
tfw arra ébredsz, hogy elvittek 70 euróba 2 itamot, t4t

amúgy foreveralone.jpg
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Jun 26 2013 10:05pm
Fasza,.....
már hc gold is 1/7, nevetséges.
MEKKORA FOS EZ!
Member
Posts: 108
Joined: Apr 24 2013
Gold: 0.00
Jun 27 2013 02:00am
Quote (shelby_33 @ Jun 27 2013 06:05am)
Fasza,.....
már hc gold is 1/7, nevetséges.
MEKKORA FOS EZ!


Mennyi és hol ennyi? 1 millának sok a 0,14 ojró vagy dolcsi, 10 millának meg elég kevés. A softcore is 18-19 körül van egymilliárd. Vagy ez igg/fg váltó?
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Jun 27 2013 04:07am
Quote (mikromanus @ Jun 27 2013 08:00am)
Mennyi és hol ennyi? 1 millának sok a 0,14 ojró vagy dolcsi, 10 millának meg elég kevés. A softcore is 18-19 körül van egymilliárd. Vagy ez igg/fg váltó?


igg/fg
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 28 2013 12:38pm
Asszem jobban jártam volna, ha unidként adom el.

Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 28 2013 12:42pm
Quote (Genthor @ Jun 28 2013 06:38pm)
Asszem jobban jártam volna, ha unidként adom el.

http://img194.imageshack.us/img194/48/qks.png


hc-n játszol?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 28 2013 12:51pm
Quote (Makkertest @ 28 Jun 2013 20:42)
hc-n játszol?


Igen.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 28 2013 01:02pm
Quote (Genthor @ Jun 28 2013 06:51pm)
Igen.


Nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107410751076107710782299Next
Add Reply New Topic New Poll