d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107110721073107410752299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 17 2013 08:58am
Quote (fahrii @ 17 Jun 2013 15:49)
Tegnap kiütöttünk mp7en 6x3 übert, összvissz 5 organ esett.
Sikerült legyártani életem 2 legroszabb HF ringjét.



valszeg csak mp0-ban nincs ott


time well spent
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 17 2013 09:54am
Quote (fahrii @ 17 Jun 2013 16:49)
Tegnap kiütöttünk mp7en 6x3 übert, összvissz 5 organ esett.
Sikerült legyártani életem 2 legroszabb HF ringjét.



valszeg csak mp0-ban nincs ott


Én normaltól hellig mp10-en toltam és egyik actban sem találkoztam velük.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jun 17 2013 11:55am

hi,valaki be tudná lőni ennek a gyűrűnek az árát? fél éve nem gameltem,előre is thx!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 11:59am
Quote (Edem @ 17 Jun 2013 19:55)
http://i39.tinypic.com/4idlwn.png
hi,valaki be tudná lőni ennek a gyűrűnek az árát? fél éve nem gameltem,előre is thx!


én olyan 150-200 körül saccolnám, de várj meg mást is vele
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jun 17 2013 12:14pm
Quote (fahrii @ 17 Jun 2013 18:59)
én olyan 150-200 körül saccolnám, de várj meg mást is vele


9,5M volt..
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 12:25pm
Quote (Edem @ 17 Jun 2013 20:14)
9,5M volt..


azthittem már kikoptak az idióták
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2013 12:27pm
Official "Don't break the game with ladders" thread

2. It is likely a ladder will anger the core of the player base by erasing thousands of hours of hard fought work. Consider who your customer is carefully.

1. A ladder reset or purely empty start invalidates everybody's hard work over the last year. This includes not just the credit card players but all of us who ground the game. Know your customer before making a major game change. You'll make a vocal minority happy but may anger most players. Especially us 1000+ hour player


fantasztikus d3 playerek, akik életükben nem diabloztak
remélem ezekre hallgat a blizz.


No more patches !!! please :)

Im loving the game where it is now !!!!

us forum te álat

This post was edited by sylke on Jun 17 2013 12:30pm
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 17 2013 01:55pm
Quote (Genthor @ 17 Jun 2013 16:54)
Én normaltól hellig mp10-en toltam és egyik actban sem találkoztam velük.


Normalon mp10-en nekem se volt egy se, ma itt volt a kecske, majd most meglátom act2-ben lesz-e.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 02:41pm
Most mennyi xp/h jó patch óta?
Most mértem egy hct, 79m-re jöttem ki.


esett egy 280 dext 298 vita 20 as 8% hungering arrowos DML

gazdag vagyok :D

This post was edited by fahrii on Jun 17 2013 03:05pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 18 2013 02:47pm
havi 'fuuu drop' ki is esett fél óra game után tegnap

Go Back To Magyar Topic List
Prev1107110721073107410752299Next
Add Reply New Topic New Poll