d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1107010711072107310742299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 02:23am
Quote (sylke @ 17 Jun 2013 10:21)
az biztos
ebben van "ladder reset", uj item, uj content, skill balance, item balance, bug fix
:)


jó a poe, csak nekem sajnos unalmas
a D3 meg arra tökéletes hogy napi 1-2 órát kiengedjem a fáradt gőzt

szóval nekem különösebb bajom nincs a játékkal (meg nincs is benne 131213213132 órám mondjuk)

This post was edited by fahrii on Jun 17 2013 02:23am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2013 03:37am
Quote (fahrii @ Jun 17 2013 08:23am)
jó a poe, csak nekem sajnos unalmas
a D3 meg arra tökéletes hogy napi 1-2 órát kiengedjem a fáradt gőzt

szóval nekem különösebb bajom nincs a játékkal (meg nincs is benne 131213213132 órám mondjuk)


When the PvP patch is ultimately ready, it will add multiple Arena maps with themed locations and layouts, PvP-centric achievements, and a matchmaking system that will help you and your team get into fairly matched games quickly and easily. We'll also be adding a personal progression system that will reward you for successfully bashing in the other team's skulls.
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 17 2013 04:55am
Lehet, hogy rosszúl emlékszem, de nem arról volt szó, hogy a kulcsosok 8.6-tól csak inferno-ban spawnolnak? :huh:

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2013 04:58am
Quote (ScorpionLord @ Jun 17 2013 10:55am)
Lehet, hogy rosszúl emlékszem, de nem arról volt szó, hogy a kulcsosok 8.6-tól csak inferno-ban spawnolnak? :huh:

http://img12.imageshack.us/img12/9456/a1k7.jpg


mi az a 8.6
btw én arra emlékszem, hogy normon nem spawnolhat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 05:15am
Quote (ScorpionLord @ 17 Jun 2013 12:55)
Lehet, hogy rosszúl emlékszem, de nem arról volt szó, hogy a kulcsosok 8.6-tól csak inferno-ban spawnolnak? :huh:

http://img12.imageshack.us/img12/9456/a1k7.jpg


de
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 17 2013 07:13am
Quote (sylke @ 17 Jun 2013 11:58)
mi az a 8.6
btw én arra emlékszem, hogy normon nem spawnolhat


:D Összekevertem a WoT-al.

Nade akkor is itt van ez a 1.0.8 Patch Notes-ban:

"All Keywardens will now only appear in Inferno difficulty"

Nos, ez a kecske akkor mit keresett ott nekem nightmare-n?
Vagy ez hc-ra nem vonatkozik? De erre meg semmi utalás nincs.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 17 2013 07:25am
Quote (ScorpionLord @ Jun 17 2013 01:13pm)
:D Összekevertem a WoT-al.

Nade akkor is itt van ez a 1.0.8 Patch Notes-ban:

"All Keywardens will now only appear in Inferno difficulty"

Nos, ez a kecske akkor mit keresett ott nekem nightmare-n?
Vagy ez hc-ra nem vonatkozik? De erre meg semmi utalás nincs.


mér lepödsz meg a bugokon d3ban?
örülj, hogy nem 12423423 hpval és 1243242353 dammal spawnolt le.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 07:27am
Quote (ScorpionLord @ 17 Jun 2013 15:13)
:D Összekevertem a WoT-al.

Nade akkor is itt van ez a 1.0.8 Patch Notes-ban:

"All Keywardens will now only appear in Inferno difficulty"

Nos, ez a kecske akkor mit keresett ott nekem nightmare-n?
Vagy ez hc-ra nem vonatkozik? De erre meg semmi utalás nincs.


gondolom mert mp10ben voltál
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 17 2013 08:23am
Quote (sylke @ 17 Jun 2013 14:25)
mér lepödsz meg a bugokon d3ban?
örülj, hogy nem 12423423 hpval és 1243242353 dammal spawnolt le.


Ebben igazad van.

Quote (fahrii @ 17 Jun 2013 14:27)
gondolom mert mp10ben voltál

Quote (ScorpionLord @ 17 Jun 2013 14:13)
only appear in Inferno


:unsure:

No mindegy, nem zavart sokáig.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2013 08:49am
Tegnap kiütöttünk mp7en 6x3 übert, összvissz 5 organ esett.
Sikerült legyártani életem 2 legroszabb HF ringjét.

Quote (ScorpionLord @ 17 Jun 2013 16:23)
Ebben igazad van.




:unsure:

No mindegy, nem zavart sokáig.


valszeg csak mp0-ban nincs ott

This post was edited by fahrii on Jun 17 2013 08:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1107010711072107310742299Next
Add Reply New Topic New Poll