d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1106107108109110473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 30 2021 02:10pm
A cold immun pierce egyértelműen kurva nagy game change. Már csak azért is, mert eddig szinte sehogyan se lehetett CI-t törni. Max Conviction + lower res kombóval egy-két bossnál levette, ennyi.

Most meg rápakolsz a cold sorc mercre egy Infy-t és CI+CE/MR/SH bossokat leszámítva kb. mindenhol jó vagy.

Ha Blizz ezt szándékosan csinálta, akkor elég nagy faszság volt részükről.

Cold sorc mindig is az egyik legerősebb untwinked karakter volt, nem véletlen, hogy az összes sorc speedrun cold buildet használ. Teljesen felesleges volt még jobban buffolni.

This post was edited by -joey- on Sep 30 2021 02:11pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2021 02:10pm
Quote (Vismajor @ 30 Sep 2021 22:09)
pl den of evilbe a zombikat alig sebeztem, a nagy szőrös geciket viszont simán kinyirtam blizzel, pedig ugye mindkettő coldimmun.

Nihla is simán emghalt hiába coldimmun, de ha már cold enchanded is volt akkor semmit nem sebeztem


y vhogy igy, eleg random h melyiknek mennyi cold resistet irtak bele a kodba ket csik kokain kozott
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2021 02:17pm
en arra tudok gondolni, hogy ilyeneket azert csinalnak, hogy az ilyenek ne refundoljak a gamet 1 het mulva



This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 30 2021 02:20pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 30 2021 02:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:17pm)
en arra tudok gondolni, hogy ilyeneket azert csinalnak, hogy az ilyenek ne refundoljak a gamet 1 het mulva
https://i.imgur.com/9cnpq0q.png


Cringe.

Az ilyenek miatt baszták el a D3-mat.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2021 02:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:17pm)
en arra tudok gondolni, hogy ilyeneket azert csinalnak, hogy az ilyenek ne refundoljak a gamet 1 het mulva

https://i.imgur.com/9cnpq0q.png


ezt tőlem vetted a discordról mi? mert amugy én ott le is irtam erről a véleményem..

"Nem jó a loot, nincs loot, nehéz a játék..

Srácok ha nem értesz a játékhoz és pl két elementalba fejlesztesz egy helyett, vagy zeal palát kezdesz hammerpala helyett, teethet tuningolod summon necroként- Erről miért a játék tehet?

Igen, baromi bonyolult. Van arealvl, monsterlvl, itemlvl. Van absorb, resist, def, block. Van rw, van craft, van reroll. Van synenergie, kopik az item és a tp scroll is elfogy. Van fcr fhr ias bp.

Persze, hogy a HR-ek ritkán esnek- láttál már enigmát, infynitit? Borzasztó OP, még jó h nehéz kifarmolni.

Aki haladni is akar a karijával előre az pedig nem tudja kikerülni a jsp-t ha szereti ha nem. Ingame tradeel nem tudsz sehova sem fejlődni hacsak nem találsz egy halom istet.

Jsp lehetőséget ad hogy a cowon talált béna viper meg béna gheeds árából vegyél 5 monarchot meg spiritkardot. Ellehet ezt utasitani persze, de akkor ne csodálkozz ha olyan kockák mint én lvl 88on vannak két karival és pl8ban irtják hellen a monsztákat, te pedig mephit is alig birod megölni."
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2021 02:23pm
Quote (Vismajor @ 30 Sep 2021 22:21)
ezt tőlem vetted a discordról mi? mert amugy én ott le is irtam erről a véleményem..

"Nem jó a loot, nincs loot, nehéz a játék..

Srácok ha nem értesz a játékhoz és pl két elementalba fejlesztesz egy helyett, vagy zeal palát kezdesz hammerpala helyett, teethet tuningolod summon necroként- Erről miért a játék tehet?

Igen, baromi bonyolult. Van arealvl, monsterlvl, itemlvl. Van absorb, resist, def, block. Van rw, van craft, van reroll. Van synenergie, kopik az item és a tp scroll is elfogy. Van fcr fhr ias bp.

Persze, hogy a HR-ek ritkán esnek- láttál már enigmát, infynitit? Borzasztó OP, még jó h nehéz kifarmolni.

Aki haladni is akar a karijával előre az pedig nem tudja kikerülni a jsp-t ha szereti ha nem. Ingame tradeel nem tudsz sehova sem fejlődni hacsak nem találsz egy halom istet.

Jsp lehetőséget ad hogy a cowon talált béna viper meg béna gheeds árából vegyél 5 monarchot meg spiritkardot. Ellehet ezt utasitani persze, de akkor ne csodálkozz ha olyan kockák mint én lvl 88on vannak két karival és pl8ban irtják hellen a monsztákat, te pedig mephit is alig birod megölni."


miert jarsz egyebkent ilyen helyekre?
nekem mar a reddittol elszokott olvadni az agyam mondjuk ha sc2 reszleget olvasok etc hat meg vmi pub magyar ferto
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2021 02:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:23pm)
miert jarsz egyebkent ilyen helyekre?
nekem mar a reddittol elszokott olvadni az agyam mondjuk ha sc2 reszleget olvasok etc hat meg vmi pub magyar ferto


Mert amúgy aranyosak nagyon hogy nem tudnak semmit és nem értenek a játékhoz :D Én azoknak cimeztem, a kevésnek, akik sirtak h jaj enhéz a játék meg miért nem esik annyi lot mind 3ban hát lol

De nagyrésze az ilyen "Van 1 három sockos tridentem abba rakhatok insightot" meg ilyenek és mosolygok rajtuk
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Sep 30 2021 05:05pm
Ha movement közben nézed a karakterlapot, akkor kihuzza a defenset, jelezve, hogy nem működik ilyenkor :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 30 2021 11:17pm
Quote (Vismajor @ 1 Oct 2021 04:25)
Mert amúgy aranyosak nagyon hogy nem tudnak semmit és nem értenek a játékhoz :D Én azoknak cimeztem, a kevésnek, akik sirtak h jaj enhéz a játék meg miért nem esik annyi lot mind 3ban hát lol

De nagyrésze az ilyen "Van 1 három sockos tridentem abba rakhatok insightot" meg ilyenek és mosolygok rajtuk


Mondjuk amiket leirtal azokat teljesen adom, jsp elott kb en is ilyen retardalt szinten voltam, ik armort raktam a necrora meg ilyen faszsagok, jspn egy kis utanaolvasassal nagyon sok dolgot megtanul az ember es egybol nem a jatek hibaja lyl.

Bar az olyan dolgokat hogy 4es rwt tudok e 3 socos itembe rakni azert azt kihagytam, annyira agyhalott nem voltam 10-11 evesen.

This post was edited by Smat on Sep 30 2021 11:18pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 30 2021 11:18pm
Quote (Ethreain @ Oct 1 2021 01:05am)
Ha movement közben nézed a karakterlapot, akkor kihuzza a defenset, jelezve, hogy nem működik ilyenkor :D


Én egy olyan érdekes bugot fedeztem fel tegnap, hogy a holy freeze mercem adatlapján egy ideje defiance aurát ír.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1106107108109110473Next
Add Reply New Topic New Poll