Akkor már én is töltök fel egyet, a fragek eléggé középszerűek, de a vége nem mindennapi

Sajnos az utóbbi 10 játékomba nem volt semmi kiemelkedő, így nem tudok elmebetek lövéssel szolgálni ^^
http://www.youtube.com/watch?v=ZhyFIPjYhvM
1v4 azért
Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen):
Anarkin, fahrii, Vismajor
