d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev11061071081091102299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 25 2012 04:54am
Quote (-joey- @ Nov 25 2012 12:53pm)
IK-barbot akarsz csinálni, mint Jancsipapa?


dögölj már meg
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 25 2012 04:55am
Quote (-joey- @ 25 Nov 2012 11:53)
IK-barbot akarsz csinálni, mint Jancsipapa?


Igen, azzal akarom találni az első sojomat D3-ban.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 25 2012 05:02am
Quote (Jancsipapa @ Nov 25 2012 11:54am)
dögölj már meg


Bőgsz Jenő.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2012 05:45am
Quote (Genthor @ Nov 25 2012 11:43am)
Ezzel a set fele meg is van már.

http://i.imgur.com/mVTJX.png


mennyiért vesztegeted?
bár asszem ez krva drága nekem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2012 06:18am


fu
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2012 06:39am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 25 Nov 2012 14:18)
http://i48.tinypic.com/rk8t5g.png

fu


engem egy golgor pack épp most vágott át a falon, leestem egy szintel lejjebb Stonefort-ban

ez még tök reális lett volna, mondom wtf feature.. aztán mikor visszalaggoltam egy világ dőlt össze bennem :(

--
amúgy ilyen 1 hp-s dolog sokszor van, pl amikor nagyon gyorsan ölöd a mobokat, egy csomó típusú mob megáll 1 hp-n ilyen pár pillanatra, aztán megdöglik (a leszálló madarak kivétel nélkül)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 25 2012 06:40am
0.28 a gold

we're all gonna die
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 25 2012 06:45am
Quote (Anarkin @ Nov 25 2012 01:39pm)
engem egy golgor pack épp most vágott át a falon, leestem egy szintel lejjebb Stonefort-ban

ez még tök reális lett volna, mondom wtf feature.. aztán mikor visszalaggoltam egy világ dőlt össze bennem :(

--
amúgy ilyen 1 hp-s dolog sokszor van, pl amikor nagyon gyorsan ölöd a mobokat, egy csomó típusú mob megáll 1 hp-n ilyen pár pillanatra, aztán megdöglik (a leszálló madarak kivétel nélkül)


én arreat craterben estem le egy szintet knockback után, de nem laggoltam vissza sehova, mehettem vissza
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 25 2012 08:53am
mai nem túl legit drop:
250 str 70 vita vw
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 25 2012 08:55am
Quote (Flutter @ Nov 25 2012 03:53pm)
mai nem túl legit drop:
250 str 70 vita vw


1k dps sox manajuma, jelly?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11061071081091102299Next
Add Reply New Topic New Poll