[QUOTE=Rawen,Mar 22 2013 11:26am][QUOTE=anyd,22 Mar 2013 11:23]befejeztem. jó volt a sztori, nem bántam meg hogy megnéztem. olyan 7.5/10[/QUOTE
Első season rendben van, a 2. az nevetségesen rossz de legalább lehet rajta röhögni, meg eltalálták azt, hogy kell szórakoztató animet csinálni, tfw ALL HAIL BRITANNIA, RURUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU etc.
http://www.youtube.com/watch?v=3HqV03JouzkJa meg WAKAMOTO TE ÁLAT[/QUOTE]
írtam az első postomban róla hogy röhögséges az egész brit téma

de maga a sztori tetszett, és nem esett túlzásokba soha, ezt a sok faszságot egy keret között el lehet még viselni