d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11061071081091104683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 28 2012 12:10pm
Quote (Rawen @ 28 Mar 2012 20:08)
wtf ezek kínaiak


jah, csak a betűket láttam, hogy távolkeletiek, gondoltam korea, mert az ázsiai esportsról mindig az jut eszembe, mert én starcraftos vagyok :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2012 12:21pm
Quote (tevetava @ 28 Mar 2012 20:10)
jah, csak a betűket láttam, hogy távolkeletiek, gondoltam korea, mert az ázsiai esportsról mindig az jut eszembe, mert én starcraftos vagyok :D


Ja ok, én meg tudom őket különböztetni de koreaban nem létezik a dota :d Viszont kínában kb akkora a jelentősége mint az scnek koreában.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 28 2012 02:21pm
Szegény Dolan-t leszopattam mid-en.





Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 28 2012 04:29pm
nincs kedvetek holnap dotázni ?
nem vagyok olyan überpro,de majd megyek WR-rel mert az úgyis OP
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2012 04:31pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 Mar 2012 00:29)
nincs kedvetek holnap dotázni ?
nem vagyok olyan überpro,de majd megyek WR-rel mert az úgyis OP


Az csak akkor OP ha tudsz játszani :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 28 2012 04:34pm
Quote (Rawen @ 28 Mar 2012 23:31)
Az csak akkor OP ha tudsz játszani :D


:(
akkor jácunk holnap 1-2-t?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 28 2012 04:35pm
Quote (Rawen @ 29 Mar 2012 00:31)
Az csak akkor OP ha tudsz játszani :D

azért egy kis nerf ráférne... ^^
múltkor néztem GMPGL gamet, amiben 50 hp-val ugrált össze vissza és az istenért sem akart meghalni, pedig semmilyen juke mozdulatot nem vetett be
felbaszott :c
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2012 04:36pm
Quote (Sup3RN0Va @ 29 Mar 2012 00:35)
azért egy kis nerf ráférne... ^^
múltkor néztem GMPGL gamet, amiben 50 hp-val ugrált össze vissza és az istenért sem akart meghalni, pedig semmilyen juke mozdulatot nem vetett be
felbaszott :c


Ugyanezt még egy rakat heroval meg lehet csinálni de tény, hogy wrhez nem nyúltak hozzá évek óta :D

Quote (Ghostmasterq @ 29 Mar 2012 00:34)
:(
akkor jácunk holnap 1-2-t?


Nincs nekem időm dotazni mostanában :(
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 28 2012 04:39pm
Quote (Rawen @ 28 Mar 2012 23:36)
Ugyanezt még egy rakat heroval meg lehet csinálni de tény, hogy wrhez nem nyúltak hozzá évek óta :D



Nincs nekem időm dotazni mostanában :(


:(
megint haldoklik a steam, vagy csak nekem nem lyó?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 28 2012 04:40pm
nekem az a zseniális recipe change tetszik,hogy 2x oblivion staff+recipe = orchid

de az elmult 3 napban 5x vettem meg kb a 3. oblivion staffot -.-
Go Back To Magyar Topic List
Prev11061071081091104683Next
Add Reply New Topic New Poll