Quote (ecneB @ Dec 4 2011 01:47pm)
feltetelezem, hogy nem tulzottan olcso a 2gb-os netes havidij.
azert latom hulyesegnek, mert szinte mindenhol van wifi (munkahely, iskola, otthon, kavezok, sorozok, volan)
en nem vennem meg, de te tudod, mire van szukseged.
Ha drága lenne, nem venném meg, ebbe biztos lehetsz. Utánanézek, de ha rádob egy ezrest a havidijra, akkor szerintem belevágok.
És az a helyzet, hogy bkvn nincs wifi, suliban szar, solymári lakásba nincs, etc, sokszor jóljönne, ez volt az egyetlen dolog, amit sajnáltam h nincs meg a wifis tabletembe.