d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1106107108109110660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 4 2011 04:07am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 10:15)
Wifi elosztónak szeretnék venni egy telót, ez külön megosztott kéepsség, vagy ha van benne net, meg is tudja azt osztani?
Igazából vmi olyasmiről halottam, hogy van egy tabletem, azon nincs(és nem i s lehet)3G, de lehet úgy rá állandó netet rakni, hogy veszek emlé egy androidos telót ami megtudja osztani a netet
Ez hogy müködik? Veszi a teló 3g-n a netet és wifin osztja meg? A galaxy mini képes erre?


tethering a szó amit keresel.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 05:52am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 4 2011 11:07am)
tethering a szó amit keresel.


Mektaláltam, ezt egy galaxy mini is tudná?Van wifije, meg 2g-3gje is
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 05:56am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 13:52)
Mektaláltam, ezt egy galaxy mini is tudná?Van wifije, meg 2g-3gje is


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

itt azt írja a specifikációnál, hogy képest wifis hotspotként üzemelni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 06:03am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 12:56pm)
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

itt azt írja a specifikációnál, hogy képest wifis hotspotként üzemelni.


karaj
azt sütöttem ki, hogy nekem vna egy 5" tabletem, de azon csak wifi van, sim krátya nincs, szal 3g sem, de most 3kért tudnék venni egy ilyen minit, amiben van 2 giga net, szal benyomom a telón a netet és megosztom a tabletre.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 06:08am
és mennyi a két giga net havonta?
imo hulyeseg az egesz, de ezt neked kell eldontened.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 06:38am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 01:08pm)
és mennyi a két giga net havonta?
imo hulyeseg az egesz, de ezt neked kell eldontened.


Miért hülyeség?
két giga benne van az előfizu árában, ami nemtom pontosan mennyi
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 06:47am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 14:38)
Miért hülyeség?
két giga benne van az előfizu árában, ami nemtom pontosan mennyi


feltetelezem, hogy nem tulzottan olcso a 2gb-os netes havidij.
azert latom hulyesegnek, mert szinte mindenhol van wifi (munkahely, iskola, otthon, kavezok, sorozok, volan)
en nem vennem meg, de te tudod, mire van szukseged.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 06:49am
Quote (ecneB @ Dec 4 2011 01:47pm)
feltetelezem, hogy nem tulzottan olcso a 2gb-os netes havidij.
azert latom hulyesegnek, mert szinte mindenhol van wifi (munkahely, iskola, otthon, kavezok, sorozok, volan)
en nem vennem meg, de te tudod, mire van szukseged.


Ha drága lenne, nem venném meg, ebbe biztos lehetsz. Utánanézek, de ha rádob egy ezrest a havidijra, akkor szerintem belevágok.
És az a helyzet, hogy bkvn nincs wifi, suliban szar, solymári lakásba nincs, etc, sokszor jóljönne, ez volt az egyetlen dolog, amit sajnáltam h nincs meg a wifis tabletembe.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 4 2011 06:52am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 13:49)
Ha drága lenne, nem venném meg, ebbe biztos lehetsz. Utánanézek, de ha rádob egy ezrest a havidijra, akkor szerintem belevágok.
És az a helyzet, hogy bkvn nincs wifi, suliban szar, solymári lakásba nincs, etc, sokszor jóljönne, ez volt az egyetlen dolog, amit sajnáltam h nincs meg a wifis tabletembe.


meg a fasz fog belejelentkezni meg szinkronizálni levelezést, meg ilyeneket a nyilvános hálózaton...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 4 2011 06:52am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 4 2011 06:52am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2011 14:49)
Ha drága lenne, nem venném meg, ebbe biztos lehetsz. Utánanézek, de ha rádob egy ezrest a havidijra, akkor szerintem belevágok.
És az a helyzet, hogy bkvn nincs wifi, suliban szar, solymári lakásba nincs, etc, sokszor jóljönne, ez volt az egyetlen dolog, amit sajnáltam h nincs meg a wifis tabletembe.


en ugy gondolom, hogy az mar nem egeszseges, ha valaki nem bir ki egy oranyi buszozast bkv-n netezes nelkul. amugy is idiotanak nezem, hogy ott szorongatja a tabletet.. persze en mar tul oreg vagyok ehhez az uj generaciohoz..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1106107108109110660Next
Add Reply New Topic New Poll