☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
106
107
108
109
110
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22319
Replies: 1216
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1071
Aug 15 2011 12:25pm
Quote (josheide @ Aug 15 2011 07:24pm)
Ettem egész finom sushit, bár a wasabi kicsit furcsa volt.
Az csipős mintálat, nem? A furcsaság alatt mit értesz?
Csakmert kiakarom próbálni egyszer
zsansaccount
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold
:
2.00
#1072
Aug 15 2011 12:27pm
kerítést festettem, kibaszott jó volt..
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#1073
Aug 15 2011 12:28pm
Összepakoltam a szobámban, közben nyitva volt az ablak.
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#1074
Aug 15 2011 12:46pm
nem tudom hova, ezért ide
Hétvégi filmnézés haverokkal
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#1075
Aug 15 2011 12:50pm
Quote (Vismajor @ 15 Aug 2011 20:25)
Az csipős mintálat, nem? A furcsaság alatt mit értesz?
Csakmert kiakarom próbálni egyszer
Nem szójaszósszal adták hanem csak külön és így csak rábasztam a tetejére aztán úgy ettem.
Csípős bizony de máshogyan csíp mint a paprika.
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#1076
Aug 15 2011 02:14pm
Quote (daneeka10 @ 15 Aug 2011 19:51)
de rajtad kívül a többi banned vagy nem postol
:D:D:D:DDDDDD:D értem a poént :DDD:D
Kenny10
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold
:
3,065.00
#1077
Aug 16 2011 12:17pm
holnap megyek betonozni ötezerért
kusziyoker
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold
:
794.44
#1078
Aug 16 2011 12:26pm
Quote (Kenny10 @ 16 Aug 2011 19:17)
holnap megyek betonozni ötezerért
az nem rossz , mert Én is betonozok holnap, csak 4000ért
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#1079
Aug 16 2011 12:58pm
Quote (zsansaccount @ Aug 15 2011 08:27pm)
kerítést festettem, kibaszott jó volt..
két hete csináltam meg, én élveztem garázsfelújítás után.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#1080
Aug 16 2011 01:34pm
egyébként most jöttem rá, hogy addig nem is éltem igazán amíg nem voltam kees van hodt koncerten
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
106
107
108
109
110
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact