d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11061071081091102724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 09:15am
Quote (Saenchai @ 22 Aug 2010 17:00)
hát jó,de így messziről könnyű mutogatni,hogy a hydralisk bontott fel 40 méter vasúti sínt vágod


de tényleg,volt az a mission,mikor a vonatokat kellett szabotálni
oda kellett volna bérelni 1 cigány családot,azt 5 perc alatt felszedik az összes sínt a vonatok alól,azt el se tudnak indulni
ez meg csak most jut eszembe


:rofl:
/de várjá, az mér lett volna jó réjnoréknak ha el se indulnak a vonatok?

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 22 2010 09:15am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 09:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 22 2010 05:15pm)
:rofl:
/de várjá, az mér lett volna jó réjnoréknak ha el se indulnak a vonatok?


hát bemennek,lebontatják a cigányokkal a bázist a faszba,azt simán elhozzák a cuccot :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 09:32am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 03:28pm)
hát bemennek,lebontatják a cigányokkal a bázist a faszba,azt simán elhozzák a cuccot :D


jo de az egyik vonatban volt egy robot, aztán ha azt meglátják a cigok, hogy milyen különleges szinesfím van ott, hát gondolhatod....
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 09:50am
Quote (sylke @ Aug 22 2010 05:32pm)
jo de az egyik vonatban volt egy robot, aztán ha azt meglátják a cigok, hogy milyen különleges szinesfím van ott, hát gondolhatod....


hát igen,kellemetlen
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 09:58am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 17:32)
jo de az egyik vonatban volt egy robot, aztán ha azt meglátják a cigok, hogy milyen különleges szinesfím van ott, hát gondolhatod....


egyszerüen csak többet kell nekik fizetni azért a robotért mint a színesfím kereskedő!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 06:37pm
lol ezek a thorok is mennyire overpowered szarok már
tényleg el van kúrva a terran
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 23 2010 05:54am
Quote (Saenchai @ 23 Aug 2010 02:37)
lol ezek a thorok is mennyire overpowered szarok már
tényleg el van kúrva a terran


sírtok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 23 2010 06:04am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 23 2010 01:54pm)
sírtok


megszólalt a noob terran kewlfaec
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 23 2010 06:26am
platinumon csak ilyen faszretard nyomorék taktikákat használnak?
faszom kivan már.
először zealotrush, kivédem, aztán megjelenik 3126326 immortallal
jo kurva anyád
okj
aztán mostmeg banshee rush
fasza.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 23 2010 06:57am


Fró küldi sok szeretettel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11061071081091102724Next
Add Reply New Topic New Poll