d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11061071081091101141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 02:55am
na 9. évadnál elkaszáltam a Two and a Half man-t
egyszerűen Charlie Sheen nélkül egy szar és lehangolo

Sparatcust megéri elkezdeni?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 18 2012 03:47am
Quote (Inakwo @ 18 Jan 2012 10:55)
na 9. évadnál elkaszáltam a Two and a Half man-t
egyszerűen Charlie Sheen nélkül egy szar és lehangolo

Sparatcust megéri elkezdeni?


befejezni is, határozottan jó imo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 18 2012 03:54am
Quote (hedgehogsword @ 18 Jan 2012 10:47)
befejezni is, határozottan jó imo


és a Vér és homokkal kezdődik ugye?

This post was edited by Inakwo on Jan 18 2012 03:54am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 18 2012 04:39am
eb friends et nezek most. eddig nem is ertem miert nem tetszett.. mondjuk tuti h az is zavart h eddig mindig csak magyar lrs eket lattam jo minosegben. eredeti nyelven hihetetlenul jok a poenok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 18 2012 04:43am
Quote (sylke @ Jan 18 2012 12:02am)
nekem nem tetszik :c


Érdemes megnézni 4-5 részt azért, ha utána nem jön be akkor rly
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 18 2012 04:47am
Quote (Inakwo @ 18 Jan 2012 11:54)
és a Vér és homokkal kezdődik ugye?


igen, és ne szinkronnal nézd ^^ inkább felirattal, ha kell
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 18 2012 10:32am
na igy vegigneztem a skins 1-5 evadot es olyan 8.5ot adok ra
fasza lett :)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 18 2012 10:33am
Quote (GoreKnight9 @ 18 Jan 2012 17:32)
na igy vegigneztem a skins 1-5 evadot es olyan 8.5ot adok ra
fasza lett :)


23-án jön az új évad első része
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 18 2012 10:35am
Quote (Nerz8 @ 18 Jan 2012 17:33)
23-án jön az új évad első része


mar fenvan ncoreon
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 18 2012 10:47am
life's too short - 9/10
kicsit kurvára hajaz az extrasra (bár azt imádtam), ezért nem adok rá tizest, deazér aki az eredeti officet/extrast szereti, annak kötelező
Go Back To Magyar Topic List
Prev11061071081091101141Next
Add Reply New Topic New Poll