☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
106
107
108
109
110
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267572
Replies: 11402
Track Topic
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1071
Jan 18 2012 02:55am
na 9. évadnál elkaszáltam a Two and a Half man-t
egyszerűen Charlie Sheen nélkül egy szar és lehangolo
Sparatcust megéri elkezdeni?
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#1072
Jan 18 2012 03:47am
Quote (Inakwo @ 18 Jan 2012 10:55)
na 9. évadnál elkaszáltam a Two and a Half man-t
egyszerűen Charlie Sheen nélkül egy szar és lehangolo
Sparatcust megéri elkezdeni?
befejezni is, határozottan jó imo
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1073
Jan 18 2012 03:54am
Quote (hedgehogsword @ 18 Jan 2012 10:47)
befejezni is, határozottan jó imo
és a Vér és homokkal kezdődik ugye?
This post was edited by Inakwo on Jan 18 2012 03:54am
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1074
Jan 18 2012 04:39am
eb friends et nezek most. eddig nem is ertem miert nem tetszett.. mondjuk tuti h az is zavart h eddig mindig csak magyar lrs eket lattam jo minosegben. eredeti nyelven hihetetlenul jok a poenok
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#1075
Jan 18 2012 04:43am
Quote (sylke @ Jan 18 2012 12:02am)
nekem nem tetszik :c
Érdemes megnézni 4-5 részt azért, ha utána nem jön be akkor rly
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#1076
Jan 18 2012 04:47am
Quote (Inakwo @ 18 Jan 2012 11:54)
és a Vér és homokkal kezdődik ugye?
igen, és ne szinkronnal nézd ^^ inkább felirattal, ha kell
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#1077
Jan 18 2012 10:32am
na igy vegigneztem a skins 1-5 evadot es olyan 8.5ot adok ra
fasza lett
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#1078
Jan 18 2012 10:33am
Quote (GoreKnight9 @ 18 Jan 2012 17:32)
na igy vegigneztem a skins 1-5 evadot es olyan 8.5ot adok ra
fasza lett
23-án jön az új évad első része
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#1079
Jan 18 2012 10:35am
Quote (Nerz8 @ 18 Jan 2012 17:33)
23-án jön az új évad első része
mar fenvan ncoreon
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#1080
Jan 18 2012 10:47am
life's too short - 9/10
kicsit kurvára hajaz az extrasra (bár azt imádtam), ezért nem adok rá tizest, deazér aki az eredeti officet/extrast szereti, annak kötelező
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
106
107
108
109
110
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact