d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1106107108109110257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2010 10:57am
Melyik fájlokat kell bemásolni a CDről, hogy fusson CD nélkül a d2 ?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 8 2010 10:58am
Quote (josheide @ May 8 2010 05:57pm)
Melyik fájlokat kell bemásolni a CDről, hogy fusson CD nélkül a d2 ?


d2music.mpq

meg a többi mpq is lehet
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 8 2010 12:15pm
Quote (josheide @ 8 May 2010 17:57)
Melyik fájlokat kell bemásolni a CDről, hogy fusson CD nélkül a d2 ?


minden mpq-t ami nincs fent a gepen
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 9 2010 08:15am
vki segit cuccolni euscnl-be?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 9 2010 08:18am
Quote (Sanyika @ May 9 2010 02:15pm)
vki segit cuccolni euscnl-be?


pm
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
May 13 2010 06:36am
vki segit cuccolni eusccl?
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 30 2010
Gold: 1,574.00
May 13 2010 04:53pm
15 allres jewel milyen addot kaphat ami hasznos casternek?
kaphat life-ot vagy manát?

és ha igen azok drágák?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 13 2010 04:54pm
Quote (zimp1 @ 13 May 2010 23:53)
15 allres jewel milyen addot kaphat ami hasznos casternek?
kaphat life-ot vagy manát?

és ha igen azok drágák?


life, fhr, replife lehet ami casternek hasznos (illetve, trapsinnak ias is hasznos :D). Mind hasznos, ár függ attól h ladder/nl. nl-ben 15-30 fg, ladderben tuti több, vagy nemtudom van-e massdupe atm.

This post was edited by Oberon_os on May 13 2010 04:55pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 15 2010 01:15pm
Olayn volt valakinek ,hogy nem birta a testét felvenni miután 2 szer meghalt 1 gamebe?
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 15 2010 01:17pm
Quote (championmath @ May 15 2010 08:15pm)
Olayn volt valakinek ,hogy nem birta a testét felvenni miután 2 szer meghalt 1 gamebe?


sztem lag miatt nem tudod
Go Back To Magyar Topic List
Prev1106107108109110257Next
Closed New Topic New Poll