d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev1106107108109110114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Nov 2 2010 12:42am
Quote (VwsPeEd @ 2 Nov 2010 08:37)
csináltam egy topicot, hogy N 20l/resist sc-s.
postolt bele egy gyerek. írtam neki, hogy kell a cucca, és game nevet. küldtem neki az fg-t, hogy ne kelljen sok időt elhúzni.
a hülye afk lett, és azt hiszi, donoltam neki :S be is írt top donornak profiljába, pedig már írtam neki pár pm-et hogy nem donation volt, hanem a cucca kell.


lol selfown hard :D:D:D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 2 2010 01:03am
Quote (VwsPeEd @ Nov 2 2010 06:37am)
csináltam egy topicot, hogy N 20l/resist sc-s.
postolt bele egy gyerek. írtam neki, hogy kell a cucca, és game nevet. küldtem neki az fg-t, hogy ne kelljen sok időt elhúzni.
a hülye afk lett, és azt hiszi, donoltam neki :S be is írt top donornak profiljába, pedig már írtam neki pár pm-et hogy nem donation volt, hanem a cucca kell.


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 2 2010 02:33am
Quote (InfamousMythos @ 2 Nov 2010 07:42)
lol selfown hard :D:D:D


annyira nem selfown, mert 70 fg

, meg behajtom rajta ^^
itt vagyok top donor xd
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=479893

még árulja a tard :SS
postoltam a topicjaba, hátha észreveszi
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49415160&f=170&o=10#p330466681

This post was edited by VwsPeEd on Nov 2 2010 02:42am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 2 2010 06:34am
Quote (VwsPeEd @ 2 Nov 2010 09:33)
annyira nem selfown, mert 70 fg

, meg behajtom rajta ^^
itt vagyok top donor xd
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=479893

még árulja a tard :SS
postoltam a topicjaba, hátha észreveszi
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49415160&f=170&o=10#p330466681


Language: Polski
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 2 2010 06:44am
Quote (Janou @ 2 Nov 2010 13:34)
Language: Polski


megint online, már vagy 5 pm-et írtam neki.
mi legyen, repoltoljam? annyira nem szeretek repoltolni, de ne játsza legalább a hülyét
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 2 2010 06:45am
Quote (VwsPeEd @ Nov 2 2010 01:44pm)
megint online, már vagy 5 pm-et írtam neki.
mi legyen, repoltoljam? annyira nem szeretek repoltolni, de ne játsza legalább a hülyét


report ofc.
Member
Posts: 8,461
Joined: Mar 24 2006
Gold: 15,000.00
Nov 2 2010 07:03am
Quote (VwsPeEd @ Nov 2 2010 01:44pm)
megint online, már vagy 5 pm-et írtam neki.
mi legyen, repoltoljam? annyira nem szeretek repoltolni, de ne játsza legalább a hülyét


mit szeretsz kevésbé ha 70fgvel lehúz valami idióta vagy reportolni?
Member
Posts: 7,039
Joined: Dec 11 2006
Gold: 8,235.90
Nov 2 2010 07:04am
Quote (prederik @ 2 Nov 2010 14:03)
mit szeretsz kevésbé ha 70fgvel lehúz valami idióta vagy reportolni?


igazad van ^^
befejezem a macskaházat, és repoltolom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2010 07:06am
Quote (VwsPeEd @ 2 Nov 2010 15:04)
igazad van ^^
befejezem a macskaházat, és repoltolom


Szerintem had tartsa meg, nem éri meg a fejfájást.
Member
Posts: 8,461
Joined: Mar 24 2006
Gold: 15,000.00
Nov 2 2010 07:12am
Quote (josheide @ Nov 2 2010 02:06pm)
Szerintem had tartsa meg, nem éri meg a fejfájást.


250-300fgért reportolnád?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1106107108109110114Next
Add Reply New Topic New Poll