d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11061071081091104114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:09pm
Quote (H4xooR @ Thu, 3 Jul 2008, 23:08)
többség dönt,egység sz*p. signed.


hát ezzel most okosabbak lettünk

mégis mire gondoltál? biggrin.gifD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 3 2008 04:09pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 10:43pm)
Az nem számít happy.gif

Csak, hogy a témához is szóljak picit értelmesen,

nekem sem szimpi, amit valaki mondott régebben, hogy nem ember formájú az equip elrendezése sad.gif

Ez is elég gáz, hogy 1 item 1 slot, de továbbra is azt mondom

Blizz... Megoldja biggrin.gif


Hát. Ha így akarják megcsinálni akkor nem azzal van a baj, hogy Blizz nem oldja meg smile.gif Egyébként nem tudom miért találnak ki ilyesmit :\ tök béna
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 3 2008 04:10pm
Quote (beni @ Thu, Jul 3 2008, 11:09pm)
Hát. Ha így akarják megcsinálni akkor nem azzal van a baj, hogy Blizz nem oldja meg smile.gif Egyébként nem tudom miért találnak ki ilyesmit :\ tök béna


majd megszokod es tecceni fog xd
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 3 2008 04:10pm
Quote (ReDEyeS @ Fri, 4 Jul 2008, 00:09)
hát ezzel most okosabbak lettünk

mégis mire gondoltál? biggrin.gifD


arra,hogy hiába írja alá a peticíót 23453254354353453454 millió ember,ha a maradék ~48%-nak nem tetszik a kevésbé darkos feeling. akármelyik nyer,a másik fél sz*p. biggrin.gif

This post was edited by H4xooR on Jul 3 2008 04:11pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 04:11pm
Quote (H4xooR @ Fri, 4 Jul 2008, 00:10)
arra,hogy hiába peticíózik 23453254354353453454 millió ember,ha a maradék ~48%-nak nem tetszik a kevésbé darkos feeling. akármelyik nyer,a másik fél sz*p. biggrin.gif


amugyis hiába peticioznak, szted blizzardot érdekli pár random véleménye?
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:11pm
Quote (H4xooR @ Thu, 3 Jul 2008, 23:10)
arra,hogy hiába peticíózik 23453254354353453454 millió ember,ha a maradék ~48%-nak nem tetszik a kevésbé darkos feeling. akármelyik nyer,a másik fél sz*p. biggrin.gif


alapból blizz sztem nem peticiók alapján fog dönteni

tiszta baromság ez is...
ha ő úgy gondolja hogy wowos feelinget csinál akkor ő wowos feelinget fog csinálni mindenféle extra lelkiismeret nélkül

Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 23:11)
amugyis hiába peticioznak, szted blizzardot érdekli pár random véleménye?


biggrin.gif:D:D

This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 04:12pm
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 3 2008 04:12pm
Quote (Floodban @ Fri, 4 Jul 2008, 00:11)
amugyis hiába peticioznak, szted blizzardot érdekli pár random véleménye?


talán. sc2-ből kiindulva. bár ott,nemtudom,hogy petíció volt-e vagy más,de azért ty for plusz e˝gy
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 3 2008 04:12pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, Jul 3 2008, 11:10pm)
majd megszokod es tecceni fog xd


Az lehet, hogy megszokom, de sosem fog tetszeni. A mostani d2 elrendezés nem azért tetszik, mert már hozzászoktam, hanem mert így sokkal logikusabb és jobban bele tudod magad élni a karakter szerepébe.
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 04:13pm
Quote (beni @ Thu, 3 Jul 2008, 23:12)
Az lehet, hogy megszokom, de sosem fog tetszeni. A mostani d2 elrendezés nem azért tetszik, mert már hozzászoktam, hanem mert így sokkal logikusabb és jobban bele tudod magad élni a karakter szerepébe.


de mindenki elsiklik afelett amit írtam...

így látszik a kari, és sztem ez egy jó dolog...
mármint nagyban látod mit változtatsz a karin

This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 04:13pm
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 3 2008 04:15pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, Jul 3 2008, 11:13pm)
de mindenki elsiklik afelett amit írtam...

így látszik a kari, és sztem ez egy jó dolog...
mármint nagyban látod mit változtatsz a karin


biggrin.gif Mért ha felveszed a cuccot, ingambe nem látszik? Meg de jó lehet forgatni... Valahogy az se tud meghatni. De ezek a böszöm slotok igen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11061071081091104114Next
Closed New Topic New Poll