Quote (H4xooR @ Thu, 3 Jul 2008, 23:10)
arra,hogy hiába peticíózik 23453254354353453454 millió ember,ha a maradék ~48%-nak nem tetszik a kevésbé darkos feeling. akármelyik nyer,a másik fél sz*p.

alapból blizz sztem nem peticiók alapján fog dönteni
tiszta baromság ez is...
ha ő úgy gondolja hogy wowos feelinget csinál akkor ő wowos feelinget fog csinálni mindenféle extra lelkiismeret nélkül
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 23:11)
amugyis hiába peticioznak, szted blizzardot érdekli pár random véleménye?

:D:D
This post was edited by ReDEyeS on Jul 3 2008 04:12pm