Quote (jspogmg @ Fri, Mar 6 2009, 11:56pm)
áhh elég jólett a bleach 348-ik manga része.. bár mindig az izgalmas részeknél vágják el és már alig tudom várni a folytatást

na mára ennyi volt a +1 ezés jo8
én evvel már kb fél éve így vagyok bleachnél ^^
el tudom képzelni azt is hogy következő fejezetben visszaváltanak a kapitányokhoz