Quote (Bazsa7 @ Thu, 27 Mar 2008, 13:40)
együtt vonatkozik igen. (sig + banner) a bannerből a villogást ki lehetne, szedni, vagy kevesebb framet rakni bele. Meg ha az egészet más formátumba mented... hát mondjuk png... én gifbe szoktam menteni... egy próbát megér. de az a 3 kb ... nem olyan sok az
Úgy értem annak örülnék, hogyha valaki lementené úgy hogy jó legyen, és elküldené. Mert nekem mondhatod miképp és hogy lenne jó, semmit nem értek az egészhez.

Vagy írd le pontról pontra hogy mivel-hogyan lehet megcsinálni, de egy sigesnek sztem ez 5 sec, gyorsabban megvan mint ahogy engem kiokosít.