Quote (Szerintem @ Wed, 8 Apr 2009, 14:19)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=29947368&f=170&st=50csak megnéztem, de kiderült hogy minden post a topikban "Invalid post specified, or post already reported." lett
Minden post auto-reported lett, csak mert zárva a topic? Mégis mióta van ilyen?
Mármint auto-reported lett-e mind a 60 reply, s ha igen, miért?
Megnéztem régi closed 60+os topikom is, abban nincs report(ra utaló jel)
Bezárt topicoknál már nem lehet használni a report buttont, minden post automatikusan át vált "reportedre", annak érdekében hogy ne tudja valaki kihasználni a lehetőséget hogy ezzel szivassa a mod teamet (fake report)
Ez a fukció szerintem mindig is így volt, legalábbis mióta reggeltem
