Quote (dihep @ Jun 15 2013 06:59pm)
jön a kieg, baal feltámad
felölem az atyauristen is feltámadhat ebben a gémben
ugyis 1 rakás fosadék marad ezzel a dev teammel
amugy nemtudom mennyire hiteles ez a forrás, de ha tényleg nem lesz novemberig patch, akkor kurvára fogok röhögni
This post was edited by sylke on Jun 15 2013 01:02pm