Quote (sylke @ 14 Jun 2013 15:39)
ja, mer biztos beraknak majd egy rmaht egy olyan rendszerbe, ami fél évenként resetel
fahri/10 post már megint
btw hiába lenne ladder, kb fél ora után halálra unnám magam megint, mer annyira fos a gém
bencével beszéltük, hogy egy esetleges party létszám növeléssel (6-8 ember, vagy legalább 5, hogy minden castbol legyen 1) már egész jo lehetne egyszer végig tolni (kb mint 1 d2 reset mostanság)
meg kéne hun-1 és deu-1 is ahol lehet verni a faszt a menő lvl38972927 hácé karakterrel 0-24
ezt hiányolom leginkább