d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1106510661067106810692299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 14 2013 02:37pm
Quote (sylke @ 14 Jun 2013 15:39)
ja, mer biztos beraknak majd egy rmaht egy olyan rendszerbe, ami fél évenként resetel
fahri/10 post már megint


btw hiába lenne ladder, kb fél ora után halálra unnám magam megint, mer annyira fos a gém
bencével beszéltük, hogy egy esetleges party létszám növeléssel (6-8 ember, vagy legalább 5, hogy minden castbol legyen 1) már egész jo lehetne egyszer végig tolni (kb mint 1 d2 reset mostanság)


meg kéne hun-1 és deu-1 is ahol lehet verni a faszt a menő lvl38972927 hácé karakterrel 0-24
ezt hiányolom leginkább
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 14 2013 02:41pm
Na már csak a rohadt ladder hiányzik és tényleg törlöm a francba az egészet. Bolondok ezek ott a Blizznél?!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 14 2013 02:42pm
Quote (ScorpionLord @ Jun 14 2013 09:41pm)
Na már csak a rohadt ladder hiányzik és tényleg törlöm a francba az egészet. Bolondok ezek ott a Blizznél?!


Ahelyett, hogy MEGCSINÁLNÉK VÉGRE A BUZI CHECKPOINT RENDSZERT A ZÁSZLÓKKAL
oh wait
inkább agyonnerfelték infernot, mostmár mp10en se halunk meg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 02:51pm
Quote (ScorpionLord @ Jun 14 2013 08:41pm)
Na már csak a rohadt ladder hiányzik és tényleg törlöm a francba az egészet. Bolondok ezek ott a Blizznél?!


:mellow:
mer mi bajod a ladderrel, kb a legjobb dolog amit csinálhatnak d3mal
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 14 2013 03:17pm
Quote (sylke @ 14 Jun 2013 22:51)
:mellow:
mer mi bajod a ladderrel, kb a legjobb dolog amit csinálhatnak d3mal


mondjuk nemtom mennyire lehet fun felhuzni megint p100ra a karikat
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 14 2013 03:19pm
Quote (Floodban @ Jun 14 2013 09:17pm)
mondjuk nemtom mennyire lehet fun felhuzni megint p100ra a karikat


100 óra gametime 1 karakterrel, ha megvan a gear
és ugye meglesz a gear, mert $$$$ to win
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 03:40pm
Quote (Floodban @ Jun 14 2013 09:17pm)
mondjuk nemtom mennyire lehet fun felhuzni megint p100ra a karikat


d2ben tovább tart egy 99, ott mégsem sirt érte senki :D
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 14 2013 03:41pm
Quote (sylke @ Jun 14 2013 09:40pm)
d2ben tovább tart egy 99, ott mégsem sirt érte senki :D


bekönnyezek, hogy milyen gyors most a level, ha megvan a gear
p11es most a barb 3 óra gametimenál
de már meguntam levelezni csóringert
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 14 2013 09:52pm
Quote (sylke @ Jun 14 2013 10:40pm)
d2ben tovább tart egy 99, ott mégsem sirt érte senki :D


mert azt lehetett élvezni
p100ig soloban csontikat gyalázni nn
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 15 2013 12:47am
Quote (Vismajor @ 15 Jun 2013 05:52)
mert azt lehetett élvezni
p100ig soloban csontikat gyalázni nn


ja mert a kismillió baalrun aztán rohadt élvezetes volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1106510661067106810692299Next
Add Reply New Topic New Poll