Quote (sylke @ 14 Jun 2013 15:39)
ja, mer biztos beraknak majd egy rmaht egy olyan rendszerbe, ami fél évenként resetel
fahri/10 post már megint
btw hiába lenne ladder, kb fél ora után halálra unnám magam megint, mer annyira fos a gém
bencével beszéltük, hogy egy esetleges party létszám növeléssel (6-8 ember, vagy legalább 5, hogy minden castbol legyen 1) már egész jo lehetne egyszer végig tolni (kb mint 1 d2 reset mostanság)
faszért kell minden kommentem komolyan venni
amúgy én is így gondolom, nem érzem azt hogy itt bármit megoldana egy ladder, max csak felbaszná annak az agyát aki már összerakott egy táposabb karaktert, egyszerűen alapjaiban szar az egész játék
This post was edited by fahrii on Jun 14 2013 07:54am