d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev1106410651066106710682299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 14 2013 02:51am
Quote (Makkertest @ 14 Jun 2013 10:50)
hát már hogyne eshetne lel


dunno, mintha azt olvastam volna 1.08ba már javítják a bugot
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 14 2013 02:52am
Quote (fahrii @ 14 Jun 2013 10:51)
dunno, mintha azt olvastam volna 1.08ba már javítják a bugot


:D szokas szerint kepben vagy
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jun 14 2013 02:53am
Quote (fahrii @ Jun 14 2013 08:51am)
dunno, mintha azt olvastam volna 1.08ba már javítják a bugot


áh, a mostani amuletemen is van hidden mindmg, szarnak ezek a rendszerre, a lényeg, hogy az ah pörögjön
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 14 2013 07:21am
Quote (Genthor @ 14 Jun 2013 14:19)


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

blizz/10
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 14 2013 07:25am
Quote (josheide @ 14 Jun 2013 15:21)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

blizz/10


nincs ezzel semmi gond
infinite moneyzzz $$$.$$$$
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 07:39am
Quote (fahrii @ Jun 14 2013 01:25pm)
nincs ezzel semmi gond
infinite moneyzzz $$$.$$$$


ja, mer biztos beraknak majd egy rmaht egy olyan rendszerbe, ami fél évenként resetel
fahri/10 post már megint


btw hiába lenne ladder, kb fél ora után halálra unnám magam megint, mer annyira fos a gém
bencével beszéltük, hogy egy esetleges party létszám növeléssel (6-8 ember, vagy legalább 5, hogy minden castbol legyen 1) már egész jo lehetne egyszer végig tolni (kb mint 1 d2 reset mostanság)

This post was edited by sylke on Jun 14 2013 07:40am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 14 2013 07:53am
Quote (sylke @ 14 Jun 2013 15:39)
ja, mer biztos beraknak majd egy rmaht egy olyan rendszerbe, ami fél évenként resetel
fahri/10 post már megint


btw hiába lenne ladder, kb fél ora után halálra unnám magam megint, mer annyira fos a gém
bencével beszéltük, hogy egy esetleges party létszám növeléssel (6-8 ember, vagy legalább 5, hogy minden castbol legyen 1) már egész jo lehetne egyszer végig tolni (kb mint 1 d2 reset mostanság)


faszért kell minden kommentem komolyan venni
amúgy én is így gondolom, nem érzem azt hogy itt bármit megoldana egy ladder, max csak felbaszná annak az agyát aki már összerakott egy táposabb karaktert, egyszerűen alapjaiban szar az egész játék

This post was edited by fahrii on Jun 14 2013 07:54am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 14 2013 08:07am
http://3.ii.gl/_0xg8.png
http://4.ii.gl/ea7cA8.png
http://1.ii.gl/Izfx57.png
http://3.ii.gl/p0t5yg.png

gondoltam retrozok egy kicsit
leöltem pár bosst, elég fura volt :D goldal telespammelve a képernyő mindenhol

meheh nila még mindig megy elsőre 3 mp alatt ; mint a biciklizés
http://4.ii.gl/5fFouc.png
http://2.ii.gl/tMxovm.png

és megint esett egy unique.. lol 3 havonta feljövök ezt a kört lefutni és mindig dob egyet

This post was edited by Anarkin on Jun 14 2013 08:11am
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jun 14 2013 11:00am
Quote (Anarkin @ 14 Jun 2013 16:07)
http://3.ii.gl/_0xg8.png
http://4.ii.gl/ea7cA8.png
http://1.ii.gl/Izfx57.png
http://3.ii.gl/p0t5yg.png

gondoltam retrozok egy kicsit
leöltem pár bosst, elég fura volt :D goldal telespammelve a képernyő mindenhol

meheh nila még mindig megy elsőre 3 mp alatt ; mint a biciklizés
http://4.ii.gl/5fFouc.png
http://2.ii.gl/tMxovm.png

és megint esett egy unique.. lol 3 havonta feljövök ezt a kört lefutni és mindig dob egyet


Minap unatkoztam és mentem egy baal runt és esett egy 5 bo helm :D

Go Back To Magyar Topic List
Prev1106410651066106710682299Next
Add Reply New Topic New Poll