d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1105106107108109473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 30 2021 01:59pm
Szerintem azért vannak csendben a botokkal kapcsolatban, mert majd az első ladderre izzitjak ezt be, addig minek kockáztatni vele.

Ez a cold mastery meg wtf, tehát akkor most az van, hogy leviszi az immunt? :D remek
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Sep 30 2021 02:00pm
esett eth oculus, de senki sem akarja megvenni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2021 02:00pm
Quote (Jancsipapa @ 30 Sep 2021 21:59)
Szerintem azért vannak csendben a botokkal kapcsolatban, mert majd az első ladderre izzitjak ezt be, addig minek kockáztatni vele.

Ez a cold mastery meg wtf, tehát akkor most az van, hogy leviszi az immunt? :D remek


unique elit cold immunoknál nem veszi le a -150% mastery se, szoval csak random cold immun mobokat tudsz megolni kb
sokat nem szamit tbh

de még azokat se mindet mert pl cs-ben a mageket nem sebzem egyáltalán

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 30 2021 02:02pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 30 2021 02:00pm
Quote (ThatJustHappened @ Sep 30 2021 10:00pm)
esett eth oculus, de senki sem akarja megvenni


Buzik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2021 02:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:00pm)
unique elit cold immunoknál nem veszi le a -150% mastery se, szoval csak random cold immun mobokat tudsz megolni kb
sokat nem szamit tbh


Nihlát lehetett blizzel is ölni hiába coldimmun, és egész könnyen meg is feküdt.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 30 2021 02:02pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:00pm)
unique elit cold immunoknál nem veszi le a -150% mastery se, szoval csak random cold immun mobokat tudsz megolni kb
sokat nem szamit tbh


Dehogynem, mindent olsz, a bossokra ott a merc... Azért nem mindegy, hogy a kerulgeted pl a 20 claw vipert, vagy csak a boss marad
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2021 02:05pm
Quote (Jancsipapa @ 30 Sep 2021 22:02)
Dehogynem, mindent olsz, a bossokra ott a merc... Azért nem mindegy, hogy a kerulgeted pl a 20 claw vipert, vagy csak a boss marad


Quote (Cpt_Ghost @ 30 Sep 2021 22:00)
unique elit cold immunoknál nem veszi le a -150% mastery se, szoval csak random cold immun mobokat tudsz megolni kb
sokat nem szamit tbh

de még azokat se mindet mert pl cs-ben a mageket nem sebzem egyáltalán


asszem a viperekre se sebeztem literalis semmit amikor megprobaltam nihlatakozni, de meg az a5-ös base mobokat se utottem meg egyaltalan, pedig -155%-on van a masterym
szoval azert nem

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 30 2021 02:05pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2021 02:06pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:05pm)
asszem a viperekre se sebeztem literalis semmit amikor megprobaltam nihlatakozni, de meg az a5-ös base mobokat se utottem meg egyaltalan, pedig -155%-on van a masterym
szoval azert nem


Viper lgt es psn immun, whatbro
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2021 02:07pm
Quote (Vismajor @ 30 Sep 2021 22:06)
Viper lgt es psn immun, whatbro


dno csak azert emlitettem mert jano viperekrol beszelt es at se gondoltam)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 30 2021 02:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 30 2021 10:07pm)
dno csak azert emlitettem mert jano viperekrol beszelt es at se gondoltam)


pl den of evilbe a zombikat alig sebeztem, a nagy szőrös geciket viszont simán kinyirtam blizzel, pedig ugye mindkettő coldimmun.

Nihla is simán emghalt hiába coldimmun, de ha már cold enchanded is volt akkor semmit nem sebeztem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105106107108109473Next
Add Reply New Topic New Poll