d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11051061071081094765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 17 2015 03:15pm
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 22:10)
még mindig azon gondolkozok hogy a picsába lehet elérni 350 G-t


nem tudom, de ha ebből valaki kihoz egy normális anyázós viccet annak odaítélem a hunsub díjat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 03:15pm
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 23:10)
még mindig azon gondolkozok hogy a picsába lehet elérni 350 G-t


ráejted anyádat XD

Quote (Ghostmasterq @ 17 Jun 2015 23:15)
nem tudom, de ha ebből valaki kihoz egy normális anyázós viccet annak odaítélem a hunsub díjat


gib

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 17 2015 03:15pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 03:16pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 17 2015 09:13pm)
vadászgéppel nekibaszódsz egy hegynek


és akkor a vinyó valószínűleg az x G miatt megy tönkre, rofl

Quote (Cpt_Ghost @ Jun 17 2015 09:15pm)
ráejted anyádat XD



gib


elég kevés

This post was edited by llllllllllll on Jun 17 2015 03:16pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 17 2015 03:17pm
Quote (llllllllllll @ Jun 17 2015 10:10pm)
még mindig azon gondolkozok hogy a picsába lehet elérni 350 G-t


talan a discoveryn volt egy sorozat, ahol repulogepszerencsetlensegek voltak, es ott az egyik az volt, hogy egy utasszallito belecsapodott a vizbe, es a fekete doboz felvette, hogy milyen erohatas erte az utasokat a becsapodas pillanataban, nem tudom pontosan mennyi volt, de tobb, mint 350
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 17 2015 03:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 17 2015 11:13pm)
vadászgéppel nekibaszódsz egy hegynek


:DDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 03:21pm
Quote (cowding @ 17 Jun 2015 23:18)
:DDDD


vagy utasszállítóval
hueiuheuheuheuheuheuhe
too soon?

lehet hogy az az andreas vagy mi a fasz volt annak a pilótának a neve is ezzel kísérletezett.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 17 2015 03:21pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 03:21pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 17 2015 03:29pm
Vannak azok a baszott nagy csuzlik amikkel embereket lonek ki, annak a kotel reszebe vassodronyt rakni
Az kb 400 km/h rol instant megallas es tormelek sincs
De imo az nem lenne 350 g
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 17 2015 03:45pm
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 23:10)
még mindig azon gondolkozok hogy a picsába lehet elérni 350 G-t


http://measurespeed.com/deceleration-calculator.php

Ha 0.1 sec alatt éri a teljes megállást akkor 1 287 km/h, szóval a hangsebesség 95% : DDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jun 17 2015 04:22pm
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 22:21)


800 km-t vezettem.

Nem értik a balesetin, hogy mi a faszért röhögök nagyokat :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081094765Next
Add Reply New Topic New Poll