d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1105106107108109614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 03:12pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 22:08)
azért csapattársad is kapott a jóból :D:D


de azért az is assist :D

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 03:13pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 10:12pm)
de azért az is assist :D

http://3.ii.gl/eCkGwJ.png


tudom
na
nem játszunk? Ha nem jöttök elmegyek randomokkal, unatkozom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 03:15pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 22:13)
tudom
na
nem játszunk? Ha nem jöttök elmegyek randomokkal, unatkozom


nekem epp meghalt a gepem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 04:08pm
Akkor már én is töltök fel egyet, a fragek eléggé középszerűek, de a vége nem mindennapi :D
Sajnos az utóbbi 10 játékomba nem volt semmi kiemelkedő, így nem tudok elmebetek lövéssel szolgálni ^^



1v4 azért

Jelenleg 3 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): Anarkin
, fahrii, Vismajor

:D

This post was edited by fahrii on Jan 6 2014 04:13pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 6 2014 04:12pm
nagyon rossz nézni ,hogy nektek milyen simán fut a gém, én ilyen miniakadásokon megyek át minden lövésnél kb, teljesen megbassza a játékélményt
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 6 2014 05:55pm
Quote (rapiddani @ 7 Jan 2014 00:12)
nagyon rossz nézni ,hogy nektek milyen simán fut a gém, én ilyen miniakadásokon megyek át minden lövésnél kb, teljesen megbassza a játékélményt


a hiba az ön készülékében van
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2014 03:32am
2 VAC ban(s) on record | Info

mi a kurva életért kell ilyenekkel játszanom

és az ilyennek miért engedik hogy újra megvegye a játékot

ÁÁÁÁÁ
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 7 2014 04:11am
Quote (Anarkin @ Jan 7 2014 11:32am)
2 VAC ban(s) on record  | Info

mi a kurva életért kell ilyenekkel játszanom

és az ilyennek miért engedik hogy újra megvegye a játékot

ÁÁÁÁÁ


mert cask 2.74€
csalonak is megeri
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2014 04:12am
Quote (rapiddani @ 7 Jan 2014 00:12)
nagyon rossz nézni ,hogy nektek milyen simán fut a gém, én ilyen miniakadásokon megyek át minden lövésnél kb, teljesen megbassza a játékélményt


basszad le a grafikát
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 7 2014 05:55am
Quote (RRC @ Jan 7 2014 10:12am)
basszad le a grafikát


megtörtént
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105106107108109614Next
Add Reply New Topic New Poll