Quote (sylke @ Nov 25 2012 11:30am)
ja tudom, csak kb hetente ilyen 20 millát költök a karira
a többit meg eladom
mondjuk azt a gemes dolgot bánom eléggé, nem is tudom miért nem vettem akkor
amugy ward nem nagyon volt bent jobb inttel pickuppal
csak ilyen 50-60 milláért, de az is ilyen 250 intes volt max, inkább vettem 15ér 230 inteset
sztem en 1 honap alatt nem koltok ra annyit

rajottem, hogy jo lenne moar manareg, de normalis zuni helm nagyondraga, 30k dpst nem szivesen bukok.
pickupot meg latom, en megvagyok a 6yardommal
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 25 2012 03:33am