d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev11051061071081092299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 25 2012 03:30am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 25 2012 08:39am)
venned kellett volna 58 intes gemeket amikor 4m/ea volt ^^
en is ezt tettem.

meg vilewardodon 'keves' az int

~3550 inted lehetne siman.


ja tudom, csak kb hetente ilyen 20 millát költök a karira
a többit meg eladom

mondjuk azt a gemes dolgot bánom eléggé, nem is tudom miért nem vettem akkor

amugy ward nem nagyon volt bent jobb inttel pickuppal
csak ilyen 50-60 milláért, de az is ilyen 250 intes volt max, inkább vettem 15ér 230 inteset

This post was edited by sylke on Nov 25 2012 03:31am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2012 03:31am
Quote (sylke @ Nov 25 2012 11:30am)
ja tudom, csak kb hetente ilyen 20 millát költök a karira
a többit meg eladom

mondjuk azt a gemes dolgot bánom eléggé, nem is tudom miért nem vettem akkor

amugy ward nem nagyon volt bent jobb inttel pickuppal
csak ilyen 50-60 milláért, de az is ilyen 250 intes volt max, inkább vettem 15ér 230 inteset


sztem en 1 honap alatt nem koltok ra annyit :D
rajottem, hogy jo lenne moar manareg, de normalis zuni helm nagyondraga, 30k dpst nem szivesen bukok.
pickupot meg latom, en megvagyok a 6yardommal

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 25 2012 03:33am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2012 03:32am
Quote (sylke @ 25 Nov 2012 10:30)
ja tudom, csak kb hetente ilyen 20 millát költök a karira
a többit meg eladom

mondjuk azt a gemes dolgot bánom eléggé, nem is tudom miért nem vettem akkor


akkor en is bevasaroltam a karira
En azt banom h akkot nem vettem nagyobb tetelbe, lehetett volna szakitani :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 25 2012 03:33am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 25 2012 09:31am)
sztem en 1 honap alatt nem koltok ra annyit :D
rajottem, hogy jo lenne moar manareg, de normalis zuni helm nagyondraga, 30k dpst nem szivesen bukok.


normális alatt mit értesz? cc-s?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2012 03:34am
Quote (sylke @ 25 Nov 2012 10:33)
normális alatt mit értesz? cc-s?


ha -30k dmg akkor gondolom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2012 03:34am
Quote (sylke @ Nov 25 2012 11:33am)
normális alatt mit értesz? cc-s?


5+cc, arrol nem is merek szolni, hogy jo lenne high int (nem 140)
5cc13x int ~27m, -15k
5cc25x int ~140m -7k
utobbi meg belefer, de az ara..

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Nov 25 2012 03:36am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 25 2012 03:41am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 25 2012 09:34am)
5+cc, arrol nem is merek szolni, hogy jo lenne high int (nem 140)
5cc13x int ~27m, -15k
5cc25x int ~140m -7k
utobbi meg belefer, de az ara..


mennyi ccd van most?

amugy ha lesz majd valaha is annyi goldom, hogy vegyek 1 jo manajuma offhandet, akkor majd én is lecserélek pár pickupos itemet
meg veszek majd cc zuni ringet + lacunit, ugy már lesz 40% ccm, annyi meg imo már böven elég (szerintem a mostani 33 is elég már, de 40ig még simán elmennék még)

mégmég

This post was edited by sylke on Nov 25 2012 03:41am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2012 03:43am
Quote (sylke @ Nov 25 2012 11:41am)
mennyi ccd van most?

amugy ha lesz majd valaha is annyi goldom, hogy vegyek 1 jo manajuma offhandet, akkor majd én is lecserélek pár pickupos itemet
meg veszek majd cc zuni ringet + lacunit, ugy már lesz 40% ccm, annyi meg imo már böven elég (szerintem a mostani 33 is elég már, de 40ig még simán elmennék még)

mégmég


35.5
cc zuni ring nekem is kene, de meg kell rola az mf, majd par lvl mulva lehet veszek.
~40 korul en is meg lennek elegedve
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 25 2012 04:43am
Ezzel a set fele meg is van már.

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 25 2012 04:53am
Quote (Genthor @ Nov 25 2012 11:43am)
Ezzel a set fele meg is van már.

http://i.imgur.com/mVTJX.png


IK-barbot akarsz csinálni, mint Jancsipapa?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081092299Next
Add Reply New Topic New Poll