d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev11051061071081091257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2012 02:57am
Quote (Saenchai @ 1 Aug 2012 10:52)
amúgy az alkatomhoz képest, bennem sincsen erő :D
mikor elkezdek eljárni kondizni, 2 hét után már jobban meglátszik rajtam, mint másoknak hónapok után, viszont elég kellemetlen, mikor egy 50 kilós ropi gyerek 1.5x akkora súlyokkal szériázik, mint én
olyankor mindig elgondolkozom, hogy hányan gondolhatják azt, hogy csak valami szarral felfújtam magam, azt 2 hónap múlva már disznócomb karjaim lesznek, a 70-be meg beleszakadok


Same here, kurva nagy karjaim vannak, mindenki rogton kerdezi hogy gyurok-e, pedig 60 kiloval szeriazom (mikor van ra lwhetosegem) meg 10 kiloval bicepszezem...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2012 02:59am
Quote (Saenchai @ 1 Aug 2012 10:52)
amúgy az alkatomhoz képest, bennem sincsen erő :D
mikor elkezdek eljárni kondizni, 2 hét után már jobban meglátszik rajtam, mint másoknak hónapok után, viszont elég kellemetlen, mikor egy 50 kilós ropi gyerek 1.5x akkora súlyokkal szériázik, mint én
olyankor mindig elgondolkozom, hogy hányan gondolhatják azt, hogy csak valami szarral felfújtam magam, azt 2 hónap múlva már disznócomb karjaim lesznek, a 70-be meg beleszakadok


Same here, kurva nagy karjaim vannak, mindenki rogton kerdezi hogy gyurok-e, pedig 60 kiloval szeriazom (mikor van ra lwhetosegem) meg 10 kiloval bicepszezem...
Quote (beni @ 1 Aug 2012 10:52)
Deal. Bár az életben nem ittam proteinshaket.


En se, illetve maset kostoltam parszor, de soha nem vettem meg. Bar most lehet kiprobalom lassan.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 02:59am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 1 2012 09:59am)

En se, illetve maset kostoltam parszor, de soha nem vettem meg. Bar most lehet kiprobalom lassan.


Én is mindig elgondolkozom rajta, aztán valahogy sosem jutok el addig.
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Aug 1 2012 03:02am
Quote (fahrii @ Aug 1 2012 09:53am)
szabályosan nyomok egyébként, de szabálytalanul se menne több szal... :DD
más téren is relatív gyenge vagyok, pl bicepsz 10 kilós 1 kezessel max
addig leszarom míg növök, a látszat a lényeg


azt már nem hiszem el, 110kg vagy és 10kilóval bicepszezel?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 03:03am
Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:59)
Én is mindig elgondolkozom rajta, aztán valahogy sosem jutok el addig.


én kb 2 éve iszom, elment már kb 24 kgnyi fehérje
illetve most rendeltem a diablos pénzből paypalon keresztül egy 6 kilóssal, 25k volt :S
habár gondolkodtam h tartok szünetet és hogy ez a pénz inkább a telefonba mennyen, de mégis rászántam, ki fog tartani 3-4 hónapot remélem

Quote (aLexXx2 @ 1 Aug 2012 10:02)
azt már nem hiszem el, 110kg vagy és 10kilóval bicepszezel?


2 kezes scottpad felmegyek 20(+rúd) kilóig, majd az utolsó szériába visszamegyek a sújokkal rúdig
1 kezes koncetrált 10 kiló
illetve kalapács 10 kiló

így néz ki a bicepszedzésem most itthon, de meg vagyok elégedve, a végére olyan mintha le akarna szakadni a karom

hátazni is gyereksúlyokkal szoktam, pl csigásra is max 25 kilót teszek


This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 03:06am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 1 2012 03:04am
Quote (aLexXx2 @ 1 Aug 2012 11:02)
azt már nem hiszem el, 110kg vagy és 10kilóval bicepszezel?


Mondjui az tenyleg durva... En 78-79kg lehetek, de leginkabb az akadalyoz meg a nagyobb sulyok hasznalatabwn, hogy tul sokat kene pakolaszni :-D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 1 2012 03:05am
Quote (Saenchai @ Aug 1 2012 09:52am)
amúgy az alkatomhoz képest, bennem sincsen erő :D
mikor elkezdek eljárni kondizni, 2 hét után már jobban meglátszik rajtam, mint másoknak hónapok után, viszont elég kellemetlen, mikor egy 50 kilós ropi gyerek 1.5x akkora súlyokkal szériázik, mint én
olyankor mindig elgondolkozom, hogy hányan gondolhatják azt, hogy csak valami szarral felfújtam magam, azt 2 hónap múlva már disznócomb karjaim lesznek, a 70-be meg beleszakadok


Én ifj. Fekete Lászlót néztem régebben, hogy ahhoz képest, hogy milyen kis cingár volt a képeken (legalábbis a többi erőemelőhöz képest) milyen brutál erős.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Aug 1 2012 03:07am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Aug 1 2012 10:04am)
Mondjui az tenyleg durva... En 78-79kg lehetek, de leginkabb az akadalyoz meg a nagyobb sulyok hasznalatabwn, hogy tul sokat kene pakolaszni :-D


De tényleg ilyen 10 kilós egykezesekkel nyomtok?... Akkor én ilyen extraerősnek számítok hogy 24kilóssal tolom, vagy mi? :D Francia rúdon is 40+ kg szokott lenni ha bicepszezek.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 03:09am
Sose mentem rá egyébként a súlyra, valszeg ha elkezdenék 100ba nyomni 1-2t erősödnék... de minek?
Tökéletesen növök, az izomtömegemmel meg vagyok elégedve, egyedül a testzsír túl sok most, de ha túlleszek a diétán fasza lesz.
Nem vagyok erőemelő típus :D

This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 03:13am
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Aug 1 2012 03:10am
Quote (fahrii @ 1 Aug 2012 09:53)
szabályosan nyomok egyébként, de szabálytalanul se menne több szal... :DD
más téren is relatív gyenge vagyok, pl bicepsz 10 kilós 1 kezessel max
addig leszarom míg növök, a látszat a lényeg



Mondjuk ezen lehetne vitatkozni én inkább erősebb akarok lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081091257Next
Add Reply New Topic New Poll