Quote (beni @ 1 Aug 2012 09:59)
Én is mindig elgondolkozom rajta, aztán valahogy sosem jutok el addig.
én kb 2 éve iszom, elment már kb 24 kgnyi fehérje
illetve most rendeltem a diablos pénzből paypalon keresztül egy 6 kilóssal, 25k volt :S
habár gondolkodtam h tartok szünetet és hogy ez a pénz inkább a telefonba mennyen, de mégis rászántam, ki fog tartani 3-4 hónapot remélem
Quote (aLexXx2 @ 1 Aug 2012 10:02)
azt már nem hiszem el, 110kg vagy és 10kilóval bicepszezel?
2 kezes scottpad felmegyek 20(+rúd) kilóig, majd az utolsó szériába visszamegyek a sújokkal rúdig
1 kezes koncetrált 10 kiló
illetve kalapács 10 kiló
így néz ki a bicepszedzésem most itthon, de meg vagyok elégedve, a végére olyan mintha le akarna szakadni a karom
hátazni is gyereksúlyokkal szoktam, pl csigásra is max 25 kilót teszek
This post was edited by fahrii on Aug 1 2012 03:06am