d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1105106107108109214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 4 2013 09:09am
Quote (bajcli @ 4 May 2013 15:56)
van, csak nem működik már nemtom, milyen kurva régóta (adblock plus)
plz halp


idno, szedd le az egészet és tedd újra a plugint (azt se tudom milyen böngésző, de ha tudnám is ezt mondanám :D)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 4 2013 09:13am
Quote (Anarkin @ 4 May 2013 17:09)
idno, szedd le az egészet és tedd újra a plugint (azt se tudom milyen böngésző, de ha tudnám is ezt mondanám :D)


újraraktam már háromszor, azóta megtanultam együtt élni a reklámokkal

chrome amúgy
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 4 2013 09:24am
Quote (bajcli @ May 4 2013 03:13pm)
újraraktam már háromszor, azóta megtanultam együtt élni a reklámokkal

chrome amúgy


MES MÉR NEM SEGIT NEKED :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 4 2013 02:21pm
Quote (bajcli @ 4 May 2013 15:56)
van, csak nem működik már nemtom, milyen kurva régóta (adblock plus)
plz halp


Nekem megy ffban, mirin much?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 4 2013 03:34pm
tesóm

[19:20:20] Lengyel János Zoltán: ezt a game of thrones dolgot nem értem
[19:20:29] Lengyel János Zoltán: a LEGJOBB sorozatoknak van 2-3000 letöltése
[19:20:34] Lengyel János Zoltán: ennek meg 10000
[19:20:37] Lengyel János Zoltán: n....-on
[19:20:40] Lengyel János Zoltán: most komolyan
[19:20:57] Lengyel János Zoltán: ennyi ember nem látott még nőt, hogy egy idióta sorozatban kell neki dugást nézni?

mixed feelings, valamilyen szinten igaza van mondjuk ha az első évadot vesszük alapul : D

Quote (bajcli @ 4 May 2013 17:13)
újraraktam már háromszor, azóta megtanultam együtt élni a reklámokkal

chrome amúgy


nincs ötlet, gondolom amit lehet rajta babrálni azt egyedül is megcsináltad már :/

This post was edited by Anarkin on May 4 2013 03:35pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 4 2013 03:41pm
Quote (Anarkin @ 4 May 2013 23:34)
tesóm

[19:20:20] Lengyel János Zoltán: ezt a game of thrones dolgot nem értem
[19:20:29] Lengyel János Zoltán: a LEGJOBB sorozatoknak van 2-3000 letöltése
[19:20:34] Lengyel János Zoltán: ennek meg 10000
[19:20:37] Lengyel János Zoltán: n....-on
[19:20:40] Lengyel János Zoltán: most komolyan
[19:20:57] Lengyel János Zoltán: ennyi ember nem látott még nőt, hogy egy idióta sorozatban kell neki dugást nézni?

mixed feelings, valamilyen szinten igaza van mondjuk ha az első évadot vesszük alapul : D



nincs ötlet, gondolom amit lehet rajta babrálni azt egyedül is megcsináltad már :/


gondolom, a LEGJOBB sorozatok ilyen tbbt-k
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 5 2013 11:56am
jöhetne már a 6. rész
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 5 2013 11:56am
Quote (SnoopDogg @ 5 May 2013 18:56)
jöhetne már a 6. rész


meg a hetedik
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 5 2013 11:57am
Quote (SummertimeClothes @ May 5 2013 07:56pm)
meg a hetedik


szerinted lesz ma már magyar felirattal a 6.?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 5 2013 11:59am
Quote (SnoopDogg @ 5 May 2013 18:57)
szerinted lesz ma már magyar felirattal a 6.?


nem hetfo hajnalban szokott tvben lenni usben?
szerintem de, szoval nehezen
magyar felirat meg amugy se tudom, mikor szokott lenni, en vagy angollal nezem ha kedd-szerdaig nem nezem meg, vagy semmilyennel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105106107108109214Next
Add Reply New Topic New Poll