tesóm
[19:20:20] Lengyel János Zoltán: ezt a game of thrones dolgot nem értem
[19:20:29] Lengyel János Zoltán: a LEGJOBB sorozatoknak van 2-3000 letöltése
[19:20:34] Lengyel János Zoltán: ennek meg 10000
[19:20:37] Lengyel János Zoltán: n....-on
[19:20:40] Lengyel János Zoltán: most komolyan
[19:20:57] Lengyel János Zoltán: ennyi ember nem látott még nőt, hogy egy idióta sorozatban kell neki dugást nézni?
mixed feelings, valamilyen szinten igaza van mondjuk ha az első évadot vesszük alapul : D
Quote (bajcli @ 4 May 2013 17:13)
újraraktam már háromszor, azóta megtanultam együtt élni a reklámokkal
chrome amúgy
nincs ötlet, gondolom amit lehet rajta babrálni azt egyedül is megcsináltad már :/
This post was edited by Anarkin on May 4 2013 03:35pm