Kilométeres blogpost:
King of Thorn
http://myanimelist.net/manga.php?id=3957/10, tetszettek a monster designok meg a story is egész jó volt pár twisttel a végén.
Ai-Ren
http://myanimelist.net/manga/1194/Ai-Ren2 volumeot olvastam el eddig, eléggé el van találva, először úgy tűnt sok lesz az ecchi de igazából sokkal inkább drama/hhhhnnnnnnnggggggg van benne.
SSY
Van még 2 rész de ez eléggé 10/10nek tűnik, remélem nem rontják el a végét.
Rewatcholom NGEt, nem is emlékeztem arra, hogy az első fele az mennyire monster of the week különösebb feltűnő tartalom nélkül, ha befejeztem akkor megnézem a Bakemonogatarit mert már unom, hogy mindenki látta csak én nem.
Spring seasonre egyelőre ezeket néztem ki, nem valószínű, hogy mást is nézni fogok de ezekből lehet drop:
Red Data Girl
Devil Survivor 2
Ginga Kikoutai
Shingeki no Kyojin
Kakumeiki Valvrave
Suisei no Gargantia
Aku no Hana
Dansai Bunri no Crime Edge
Asian Risshiden no Shima Kousaku