d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1105106107108109198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 6 2013 10:06am
Quote (Karan2_Returned @ 5 Mar 2013 23:37)
Nem spoilerezek, de ajanlom hogy olvassad el az összes routeot (vagy amelyikeket tervezted) mielött vegzel az utolsoval.



Ennek a filmnek nem tudom mi ertelme a sok higurashi fanservice csacsisag utan.


Fogalmam sincs milyen routeok vannak etc, csak megyek ahogy érzem, aztán majd lesz valahogy. A movie meg nem fanservice lesz hanem normális story.

This post was edited by Rawen on Mar 6 2013 10:07am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 6 2013 10:36am
Quote (Rawen @ Mar 6 2013 05:06pm)
Fogalmam sincs milyen routeok vannak etc, csak megyek ahogy érzem, aztán majd lesz valahogy. A movie meg nem fanservice lesz hanem normális story.


Minden csajnak akinek segitened kell van sajat routeja. Van egy "true ending", összes többi route ugyan ezt követi, csak abban különböznek hogy mikor tersz az masik routera.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 6 2013 10:48am
btw megérte felhozni magam a Bleachből, el voltam maradva kb 80 chapterrel, comedy gold ez a trainwreck.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2013 12:02pm
Meg akarom nézni a Haruhi S2-t de eléggé a faszom kivan vele, most nem tudom mi legyen mert eleve kétféleképpen lehetett megnézni az első seasont és annyira rég néztem, hogy már nem is tudom melyik sorrend volt. Most meg le akarom szedni az S2-t és látom, hogy valójában az S2 részek azok az S1 részei közé esnek időrendben de igazából nem akarom megnézni az S1-t újra. Van egy torrent bakabt-n amiben benne van mindkettő season összerakva időrendben, lehet ezt leszedem aztán szarok bele.

This post was edited by Rawen on Mar 7 2013 12:03pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 7 2013 12:12pm
Quote (Rawen @ Mar 7 2013 07:02pm)
Meg akarom nézni a Haruhi S2-t de eléggé a faszom kivan vele, most nem tudom mi legyen mert eleve kétféleképpen lehetett megnézni az első seasont és annyira rég néztem, hogy már nem is tudom melyik sorrend volt. Most meg le akarom szedni az S2-t és látom, hogy valójában az S2 részek azok az S1 részei közé esnek időrendben de igazából nem akarom megnézni az S1-t újra. Van egy torrent bakabt-n amiben benne van mindkettő season összerakva időrendben, lehet ezt leszedem aztán szarok bele.


En is megneztem a felet jopar eve, most meg azt sem tudom mit lattam es mit nem. Ha egyszer raszanom magam akkor elöröl vegignezem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2013 12:08pm
Kilométeres blogpost:

King of Thorn
http://myanimelist.net/manga.php?id=395

7/10, tetszettek a monster designok meg a story is egész jó volt pár twisttel a végén.

Ai-Ren
http://myanimelist.net/manga/1194/Ai-Ren

2 volumeot olvastam el eddig, eléggé el van találva, először úgy tűnt sok lesz az ecchi de igazából sokkal inkább drama/hhhhnnnnnnnggggggg van benne.

SSY
Van még 2 rész de ez eléggé 10/10nek tűnik, remélem nem rontják el a végét.

Rewatcholom NGEt, nem is emlékeztem arra, hogy az első fele az mennyire monster of the week különösebb feltűnő tartalom nélkül, ha befejeztem akkor megnézem a Bakemonogatarit mert már unom, hogy mindenki látta csak én nem.

Spring seasonre egyelőre ezeket néztem ki, nem valószínű, hogy mást is nézni fogok de ezekből lehet drop:

Red Data Girl
Devil Survivor 2
Ginga Kikoutai
Shingeki no Kyojin
Kakumeiki Valvrave
Suisei no Gargantia
Aku no Hana
Dansai Bunri no Crime Edge
Asian Risshiden no Shima Kousaku

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 11 2013 12:23pm
Quote (Rawen @ Mar 11 2013 07:08pm)
SSY
Van még 2 rész de ez eléggé 10/10nek tűnik, remélem nem rontják el a végét.


SSY-böl lattam par reszt az tetszett, megvarjam BD releaset vagy a rajz nem fontos?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2013 12:35pm
Quote (Karan2_Returned @ 11 Mar 2013 19:23)
SSY-böl lattam par reszt az tetszett, megvarjam BD releaset vagy a rajz nem fontos?


Nem nagyon van benne QUALITY, szerintem teljesen rendben van az art de egyáltalán nem fontos amúgy, nincs benne túl sok action meg ami van az sem olyan látványos.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 14 2013 04:56am


Lehet megnézem majd csak az animation miatt meg mert ez a movie kb meg nem történtté teszi a GT-t ami mindig jó dolog.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 14 2013 06:29am
Quote (Rawen @ Mar 14 2013 11:56am)
http://www.youtube.com/watch?v=7MlmbmNZP9s

Lehet megnézem majd csak az animation miatt meg mert ez a movie kb meg nem történtté teszi a GT-t ami mindig jó dolog.


:drool:
songoku mewtwoval bunyózik xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105106107108109198Next
Add Reply New Topic New Poll