Quote (Rawen @ 24 Mar 2012 02:04)
Régen mindenki aki kapott beta keyt kapott mellé még 2-t amit odaadhatott másoknak ezek voltak a gift/guest keyek.
én nem erre gondoltam

hanem mit lehet vele kezdeni?
mármint játszhatsz vele fél órát és csá? mert amúgy engem érdekelne

(persze ha ilyen elkezdhetsz vele játszani h aztán mikor élvezd abbahagyhasd akkor annyira nem kell

)
Quote (Liliomtipro @ 24 Mar 2012 02:13)
hát gyere warcraftolni, én a mai napig játszom 3v3-at
nem voltam sose híve a teamplaynek, de lehet unalmasabb pillanataimban majd megkereslek ezügyben
This post was edited by ReDEyeS on Mar 23 2012 06:35pm