d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11051061071081094683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 23 2012 06:35pm
Quote (Rawen @ 24 Mar 2012 02:04)
Régen mindenki aki kapott beta keyt kapott mellé még 2-t amit odaadhatott másoknak ezek voltak a gift/guest keyek.


én nem erre gondoltam :P hanem mit lehet vele kezdeni?

mármint játszhatsz vele fél órát és csá? mert amúgy engem érdekelne :) (persze ha ilyen elkezdhetsz vele játszani h aztán mikor élvezd abbahagyhasd akkor annyira nem kell :( )

Quote (Liliomtipro @ 24 Mar 2012 02:13)
hát gyere warcraftolni, én a mai napig játszom 3v3-at


nem voltam sose híve a teamplaynek, de lehet unalmasabb pillanataimban majd megkereslek ezügyben ;)

This post was edited by ReDEyeS on Mar 23 2012 06:35pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 23 2012 06:36pm
Quote (ReDEyeS @ 24 Mar 2012 01:35)
én nem erre gondoltam :P hanem mit lehet vele kezdeni?

mármint játszhatsz vele fél órát és csá? mert amúgy engem érdekelne :) (persze ha ilyen elkezdhetsz vele játszani h aztán mikor élvezd abbahagyhasd akkor annyira nem kell :( )


Rendes beta key csak más a neve. Bármennyit játszhatsz vele amíg ki nem jön a game de nerztamás már elvitte mint írtam.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Mar 23 2012 07:03pm
én pedig tudok beta key-t adni ha kell vkinek hunsubról (régebben írtam)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2012 06:49am
Stream marathon here we go
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Mar 24 2012 07:24am
Quote (Rawen @ 24 Mar 2012 13:49)
Stream marathon here we go


van vmi listad hogy hogy lesznek a meccsek?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2012 07:25am
Quote (qkatz @ 24 Mar 2012 14:24)
van vmi listad hogy hogy lesznek a meccsek?


http://www.joindota.com/en/start
jobb oldalt van lenyitható menu eventek szerint vagy csak simán listázva minden meccs
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2012 08:09pm
wodota elbújhat emellett
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 28 2012 12:05pm
Kaptam 2 kulcsot :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 28 2012 12:06pm
Quote (Rawen @ 25 Mar 2012 04:09)
wodota elbújhat emellett
http://www.youtube.com/watch?v=xDBiiciIFSc


komolyan, sajnálom, hogy nem koreába születtem baszki..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2012 12:08pm
Quote (tevetava @ 28 Mar 2012 20:06)
komolyan, sajnálom, hogy nem koreába születtem baszki..


wtf ezek kínaiak
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081094683Next
Add Reply New Topic New Poll