d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1105106107108109660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2011 02:58am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 3 2011 04:22am
most irt t-mobile.. technikai okok miatt csak kedden tudnak szallitani..

This post was edited by ecneB on Dec 3 2011 04:27am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2011 05:01am
Quote (CyberPunk666 @ 2 Dec 2011 16:43)
n9-t még véletlenül sem. Menekülj a symbiantól.


symbian
wat
wat
WAT
WAT
meeGo

(ettől független ugyan úgy halott a platform sajnos, pedig szerintem sokkal jobb mint a droid)

This post was edited by fahrii on Dec 3 2011 05:02am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 3 2011 10:13am
Quote (beni @ 3 Dec 2011 09:58)
http://www.webpark.ru/uploads54/pod24/24_podborka_32.jpg


engem is kiakasztott az a rózsaszín akármi a csaj csuklóján.
wtf iz dat
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2011 10:19am
Quote (Aston @ Dec 3 2011 05:13pm)
engem is kiakasztott az a rózsaszín akármi a csaj csuklóján.
wtf iz dat


észre sem vettem ^^ nem tudom, de elég bénán néz ki

egyébként szerintem a jövőben a telefonok az ilyen karórák feeling irányába fognak elmenni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 3 2011 10:57am
Quote (beni @ Dec 3 2011 06:19pm)
észre sem vettem ^^ nem tudom, de elég bénán néz ki

egyébként szerintem a jövőben a telefonok az ilyen karórák feeling irányába fognak elmenni


Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 3 2011 11:02am
Quote (Saenchai @ 3 Dec 2011 17:57)
http://4.imgland.net/n2lpd.png


Quote (beni @ 3 Dec 2011 17:19)
észre sem vettem ^^ nem tudom, de elég bénán néz ki

egyébként szerintem a jövőben a telefonok az ilyen karórák feeling irányába fognak elmenni


kapaszkodj meg

http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=kar%F3ra+mobil&c=0
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2011 11:05am
Quote (Aston @ Dec 3 2011 06:02pm)


éreztem, hogy ez lesz ... ekkora ocsmányságot ...
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 4 2011 03:00am
go launcherhez tud valaki szerkeszthető unlockscreent?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2011 03:15am
Wifi elosztónak szeretnék venni egy telót, ez külön megosztott kéepsség, vagy ha van benne net, meg is tudja azt osztani?
Igazából vmi olyasmiről halottam, hogy van egy tabletem, azon nincs(és nem i s lehet)3G, de lehet úgy rá állandó netet rakni, hogy veszek emlé egy androidos telót ami megtudja osztani a netet
Ez hogy müködik? Veszi a teló 3g-n a netet és wifin osztja meg? A galaxy mini képes erre?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105106107108109660Next
Add Reply New Topic New Poll