Quote (josheide @ 13 Sep 2010 07:48)
Kéne nekem valaki, valaki aki megbízható és csinálna szép screenshotokat az amazonomról, majd összefosósoppolná az egészet egy képbe, mint ahogy a Trophy roomosok szokták a karakterjeiket.
Szóval lényegében kéne egy kép amit kirakhatok majd a profilomba, hogy igen ilyen királyos bowerem is volt.
hi
csinálok képet, majd elküldöm vmi ps pronak, ha gondolod.