d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1105106107108109440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 12 2010 03:54pm
Quote (banyek @ 12 Sep 2010 21:30)
''te meg ki a rák vagy itt?''


es te baszdmeg?
egy elbaszott senki
takarodj vissza melozni a futoszalag melle pls
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 13 2010 12:42am
Quote (Moonflow @ 12 Sep 2010 23:54)
es te baszdmeg?
egy elbaszott senki
takarodj vissza melozni a futoszalag melle pls


pszichiáter vagy pszichológus..?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 13 2010 12:48am
Kéne nekem valaki, valaki aki megbízható és csinálna szép screenshotokat az amazonomról, majd összefosósoppolná az egészet egy képbe, mint ahogy a Trophy roomosok szokták a karakterjeiket.
Szóval lényegében kéne egy kép amit kirakhatok majd a profilomba, hogy igen ilyen királyos bowerem is volt.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 13 2010 01:06am
Quote (josheide @ 13 Sep 2010 07:48)
Kéne nekem valaki, valaki aki megbízható és csinálna szép screenshotokat az amazonomról, majd összefosósoppolná az egészet egy képbe, mint ahogy a Trophy roomosok szokták a karakterjeiket.
Szóval lényegében kéne egy kép amit kirakhatok majd a profilomba, hogy igen ilyen királyos bowerem is volt.


hi
csinálok képet, majd elküldöm vmi ps pronak, ha gondolod.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 13 2010 01:09am
Quote (Oberon_os @ 13 Sep 2010 09:06)
hi
csinálok képet, majd elküldöm vmi ps pronak, ha gondolod.


Az jó volna, mert te tudod hogy mi a szép. :)
msnen megadom a jelszót az amához.
Member
Posts: 1,429
Joined: Jan 30 2009
Gold: 5,939.00
Warn: 30%
Sep 13 2010 01:14am
ide jöhetnek majd a képek msnen tomi
majd mutatok egy ilyesmi képet amit csináltam annó
sőt el is pmelem most csak tudjam a photobucket pwm

This post was edited by mondanivalo on Sep 13 2010 01:14am
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 13 2010 07:07am
Quote (josheide @ Sep 13 2010 08:48am)
Kéne nekem valaki, valaki aki megbízható és csinálna szép screenshotokat az amazonomról, majd összefosósoppolná az egészet egy képbe, mint ahogy a Trophy roomosok szokták a karakterjeiket.
Szóval lényegében kéne egy kép amit kirakhatok majd a profilomba, hogy igen ilyen királyos bowerem is volt.


nem volt királyos bowered
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Sep 13 2010 07:15am
Quote (banyek @ Sep 12 2010 10:41pm)
tudd hol a helyed, es elobb bizonyits draga


tenyleg erdekel ? tenyleg ?


játszod itt bazdmeg a megsértődött óvodást 2x évesen
húzz a fenébe
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Sep 13 2010 07:37am
Quote (Kemkolok @ 13 Sep 2010 15:15)
játszod itt bazdmeg a megsértődött óvodást 2x évesen
húzz a fenébe


milyen érzés segghülyének lenni? Sosem fogom megtudni kemmi, de te ugye tudod? :(
Member
Posts: 596
Joined: Jan 24 2010
Gold: 0.00
Sep 13 2010 07:40am
Quote (banyek @ Sep 13 2010 02:37pm)
milyen érzés segghülyének lenni? Sosem fogom megtudni kemmi, de te ugye tudod? :(


fájdalmas baszdmeg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105106107108109440Next
Closed New Topic New Poll