d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11051061071081092724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 08:47am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 04:46pm)
szerintem noobok vagytok mindketten
valahonnan szerzek 1 guest keyt,mert már kattogok :D :D


de amúgy igazából azért is sajnálom rá a pénzt,mert a blizzardhoz képest elég lófasz lett ez a battle.net is
nincs benne chat,el van baszva a custom game része,stb.,ennek ellenére meg 13500 a mai 9999 ft-os árakhoz képest

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 08:47am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 02:46pm)
szerintem noobok vagytok mindketten
valahonnan szerzek 1 guest keyt,mert már kattogok :D :D


sok benned a vas
VÁRJ SEGITEK RAJTAD!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 08:48am
Quote (sylke @ Aug 22 2010 04:47pm)
sok benned a vas
VÁRJ SEGITEK RAJTAD!


nem tudom figyelted-e,hogy a starcraft I-ben cigány volt az SCV
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 08:48am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 02:48pm)
nem tudom figyelted-e,hogy a starcraft I-ben cigány volt az SCV
http://www.evula.com/starcraft/terran/units/unit_faces/scv.jpg


nem lehetett cigány, mert ezek dolgoztak
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 08:49am
Quote (sylke @ Aug 22 2010 04:48pm)
nem lehetett cigány, mert ezek dolgoztak


kényszermunka
azért áll minden képen pár marine az SCV-k mellett
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 08:50am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 02:49pm)
kényszermunka
azért áll minden képen pár marine az SCV-k mellett


jo de gondolj bele
müködö ürhajok, tankok
soha semmi sem hiányzott, senki sem panaszkodott arra hogy vmilye eltünt
ilyen egy cigányokkal teli övezetben szinte lehetetlen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 22 2010 08:51am
Quote (sylke @ 22 Aug 2010 16:48)
nem lehetett cigány, mert ezek dolgoztak


hát lopták a nyersanyagot.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 08:55am
Quote (sylke @ Aug 22 2010 04:50pm)
jo de gondolj bele
müködö ürhajok, tankok
soha semmi sem hiányzott, senki sem panaszkodott arra hogy vmilye eltünt
ilyen egy cigányokkal teli övezetben szinte lehetetlen.


mindent ráfogtak a zergekre
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 22 2010 08:57am
Quote (Saenchai @ Aug 22 2010 02:55pm)
mindent ráfogtak a zergekre


ugyanmár, te is tudod hogy a cigányok meg se mernek szolalni ha többen vannak ellenük
márpedig a zergek legalább annyian vannak mint a cigányok, söt, többen! :ph34r:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 22 2010 09:00am
Quote (sylke @ Aug 22 2010 04:57pm)
ugyanmár, te is tudod hogy a cigányok meg se mernek szolalni ha többen vannak ellenük
márpedig a zergek legalább annyian vannak mint a cigányok, söt, többen! :ph34r:


hát jó,de így messziről könnyű mutogatni,hogy a hydralisk bontott fel 40 méter vasúti sínt vágod


de tényleg,volt az a mission,mikor a vonatokat kellett szabotálni
oda kellett volna bérelni 1 cigány családot,azt 5 perc alatt felszedik az összes sínt a vonatok alól,azt el se tudnak indulni
ez meg csak most jut eszembe
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081092724Next
Add Reply New Topic New Poll