Quote (Baleee @ Jul 15 2010 01:52pm)
a testbikeos árak MESSZE nem mutatják a valós árakat.
Quote (Oberon_os @ Jul 15 2010 02:14pm)
Outi, egyértelműen. Ez nem terep... Az a terep, ha 3-4 cm-nél vastagabb homok, vagy sár, vagy víz által kivájt hepehupás ösvény. A falu útján egy outival is el lehet menni (én is ezt teszem nap mint nap), utána úton meg outi magasan veri a széleskerekűt. Ha CSAK ilyen kavicsos-lófasz úton mennél, akkor monti, esetleg cyclocross. Vagy outira oldalt kicsit rücskös gumi...
Amúgy, én használtan vennék, csakazértis. Újonnan is kapsz jót 70-100é, de használtan veszel egy faszát 60-70é, és pár dolgot ki is cserélhetsz rajta, ami neked jól esik.
Úti bicóra akkor dobjon trekking gumikat és megfelel teljesen a célnak.