☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
105
106
107
108
109
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267546
Replies: 11402
Track Topic
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#1061
Jan 16 2012 10:55am
Quote (H4xooR @ 16 Jan 2012 17:55)
nekem bejött. várom már az s06 season openinget :c
akkor szedegetem
vegre van HD720p verzio
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1062
Jan 17 2012 04:22pm
Most így az s2 felénél sikeresen ráfüggtem a Breaking Badre.
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#1063
Jan 17 2012 04:32pm
Quote (Rawen @ Jan 17 2012 11:22pm)
Most így az s2 felénél sikeresen ráfüggtem a Breaking Badre.
tök jó hogy fél éve pofázom hogy jó sorozat, azt most jön rá az egész sub h jó
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1064
Jan 17 2012 04:33pm
Quote (anyd @ Jan 18 2012 12:32am)
tök jó hogy fél éve pofázom hogy jó sorozat, azt most jön rá az egész sub h jó
dejv ezt is elintézte
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#1065
Jan 17 2012 05:00pm
>tfw holnap viszonylag korán kéne kelned, de fuck this shit és nekiállsz sorozatot nézni
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#1066
Jan 17 2012 05:02pm
Quote (anyd @ Jan 17 2012 10:32pm)
tök jó hogy fél éve pofázom hogy jó sorozat, azt most jön rá az egész sub h jó
nekem nem tetszik :c
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#1067
Jan 17 2012 07:53pm
breaking bad s03e01
az első rész a sorozatból, amit full uncsinak találtam és nem tetszett.
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1068
Jan 17 2012 08:04pm
Quote (TouchCow @ Jan 18 2012 03:53am)
breaking bad s03e01
az első rész a sorozatból, amit full uncsinak találtam és nem tetszett.
az évad közepe-vége viszont maga lesz a pure epicness
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1069
Jan 17 2012 08:35pm
Quote (TouchCow @ 18 Jan 2012 02:53)
breaking bad s03e01
az első rész a sorozatból, amit full uncsinak találtam és nem tetszett.
lol pont most néztem meg az s2 utolsó részét de megyek aludni szal s3 holnapra vagyis mára marad
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#1070
Jan 18 2012 02:48am
scrubsot nézegetem, negyedik évadban járok, igazából szórakoztató egy sorozat, de szerintem inkább csak azért tetszik, mert tanulás helyett nézem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
105
106
107
108
109
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact