d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11051061071081091141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 16 2012 10:55am
Quote (H4xooR @ 16 Jan 2012 17:55)
nekem bejött. várom már az s06 season openinget :c


akkor szedegetem
vegre van HD720p verzio
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 17 2012 04:22pm
Most így az s2 felénél sikeresen ráfüggtem a Breaking Badre.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 17 2012 04:32pm
Quote (Rawen @ Jan 17 2012 11:22pm)
Most így az s2 felénél sikeresen ráfüggtem a Breaking Badre.


tök jó hogy fél éve pofázom hogy jó sorozat, azt most jön rá az egész sub h jó
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2012 04:33pm
Quote (anyd @ Jan 18 2012 12:32am)
tök jó hogy fél éve pofázom hogy jó sorozat, azt most jön rá az egész sub h jó


dejv ezt is elintézte
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 17 2012 05:00pm
>tfw holnap viszonylag korán kéne kelned, de fuck this shit és nekiállsz sorozatot nézni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 17 2012 05:02pm
Quote (anyd @ Jan 17 2012 10:32pm)
tök jó hogy fél éve pofázom hogy jó sorozat, azt most jön rá az egész sub h jó


nekem nem tetszik :c
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 17 2012 07:53pm
breaking bad s03e01

az első rész a sorozatból, amit full uncsinak találtam és nem tetszett.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 17 2012 08:04pm
Quote (TouchCow @ Jan 18 2012 03:53am)
breaking bad s03e01

az első rész a sorozatból, amit full uncsinak találtam és nem tetszett.


az évad közepe-vége viszont maga lesz a pure epicness
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 17 2012 08:35pm
Quote (TouchCow @ 18 Jan 2012 02:53)
breaking bad s03e01

az első rész a sorozatból, amit full uncsinak találtam és nem tetszett.


lol pont most néztem meg az s2 utolsó részét de megyek aludni szal s3 holnapra vagyis mára marad
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 18 2012 02:48am
scrubsot nézegetem, negyedik évadban járok, igazából szórakoztató egy sorozat, de szerintem inkább csak azért tetszik, mert tanulás helyett nézem :thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081091141Next
Add Reply New Topic New Poll