d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11051061071081091887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 13 2009 09:13am
Quote (ElCapitano @ Thu, 13 Aug 2009, 16:11)
http://image2.myvip.com/users/0099/00991383/7883675/9b9e43d981eac426e3aba2c840064b6078423396.jpg

lol!



Gyorsan leölöd az összes kiszintű hordást aztan logout. Nem megvédeni csak kidühöngeni magad. 8D


"LAC NÉZD MEG ELKAPITÁNYÓ MIT POSZTOLT A VOV TOPIKBA"
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2009 09:15am
Quote (Paszulyka @ Thu, 13 Aug 2009, 17:12)
stv-ben genkelnek mint a szart, esélyem sincs akár 1 mobot is megölni :(


<A mainem a közelben van>

kreáld le guildnek, nem fognak csapkodni :P
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2009 09:15am
Quote (ElCapitano @ Thu, 13 Aug 2009, 17:13)
Ja alliban sux stv.


végre kihoztam az 5. die utána a karimat, erre rámfut 3 párduc geci és ott is meghalok, n1
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 13 2009 09:15am
Quote (Paszulyka @ Thu, Aug 13 2009, 03:12pm)
stv-ben genkelnek mint a szart, esélyem sincs akár 1 mobot is megölni :(


prowl és csinálj másik questet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 13 2009 09:57am
szerintem ez a vashj szerver a legdurvább alli szempontjából...most is épp aukciósházban ownolnak mindenkit sw-ben már vagy 20 perce a hordások :(
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 13 2009 10:14am
Quote (Christine21 @ Thu, Aug 13 2009, 03:57pm)
szerintem ez a vashj szerver a legdurvább alli szempontjából...most is épp aukciósházban ownolnak mindenkit sw-ben már vagy 20 perce a hordások :(


Cyclone Battlegroupban Stormscale szerver a legjobb. ^^ Haverék top PvP-sek, átmentek oda, hát ott kb átlagnak számítottak. :D
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 13 2009 10:28am
Quote (Anal_Jesus @ Thu, Aug 13 2009, 04:14pm)
Cyclone Battlegroupban Stormscale szerver a legjobb. ^^ Haverék top PvP-sek, átmentek oda, hát ott kb átlagnak számítottak. :D



:D

This post was edited by Tommy_hun on Aug 13 2009 10:43am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 13 2009 01:13pm
barrens -.-'
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 13 2009 03:49pm
dbm mikor lesz 3.2höz? vagy már van? :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 14 2009 09:25am
be tudtok logolni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081091887Next
Add Reply New Topic New Poll