☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev
1
105
106
107
108
109
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 340257
Replies: 18869
Track Topic
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#1061
Aug 13 2009 09:13am
Quote (ElCapitano @ Thu, 13 Aug 2009, 16:11)
http://image2.myvip.com/users/0099/00991383/7883675/9b9e43d981eac426e3aba2c840064b6078423396.jpg
lol!
Gyorsan leölöd az összes kiszintű hordást aztan logout. Nem megvédeni csak kidühöngeni magad. 8D
"LAC NÉZD MEG ELKAPITÁNYÓ MIT POSZTOLT A VOV TOPIKBA"
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1062
Aug 13 2009 09:15am
Quote (Paszulyka @ Thu, 13 Aug 2009, 17:12)
stv-ben genkelnek mint a szart, esélyem sincs akár 1 mobot is megölni
<A mainem a közelben van>
kreáld le guildnek, nem fognak csapkodni
Paszulyka
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
0.00
#1063
Aug 13 2009 09:15am
Quote (ElCapitano @ Thu, 13 Aug 2009, 17:13)
Ja alliban sux stv.
végre kihoztam az 5. die utána a karimat, erre rámfut 3 párduc geci és ott is meghalok, n1
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#1064
Aug 13 2009 09:15am
Quote (Paszulyka @ Thu, Aug 13 2009, 03:12pm)
stv-ben genkelnek mint a szart, esélyem sincs akár 1 mobot is megölni
prowl és csinálj másik questet
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#1065
Aug 13 2009 09:57am
szerintem ez a vashj szerver a legdurvább alli szempontjából...most is épp aukciósházban ownolnak mindenkit sw-ben már vagy 20 perce a hordások
Anal_Jesus
Banned
Posts: 4,355
Joined: Oct 27 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1066
Aug 13 2009 10:14am
Quote (Christine21 @ Thu, Aug 13 2009, 03:57pm)
szerintem ez a vashj szerver a legdurvább alli szempontjából...most is épp aukciósházban ownolnak mindenkit sw-ben már vagy 20 perce a hordások
Cyclone Battlegroupban Stormscale szerver a legjobb. ^^ Haverék top PvP-sek, átmentek oda, hát ott kb átlagnak számítottak.
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#1067
Aug 13 2009 10:28am
Quote (Anal_Jesus @ Thu, Aug 13 2009, 04:14pm)
Cyclone Battlegroupban Stormscale szerver a legjobb. ^^ Haverék top PvP-sek, átmentek oda, hát ott kb átlagnak számítottak.
This post was edited by Tommy_hun on Aug 13 2009 10:43am
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1068
Aug 13 2009 01:13pm
barrens -.-'
dihep
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold
:
70,255.00
#1069
Aug 13 2009 03:49pm
dbm mikor lesz 3.2höz? vagy már van?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#1070
Aug 14 2009 09:25am
be tudtok logolni?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
105
106
107
108
109
1887
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact