Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:38)
elég az az 5
majd max jön még 1-2 vmi kieggel
de ien h pl 10 az nn
persze
csak félek hogy nem lesz olyan ami igazán az én világom lenne..
bár kiindulva a többi rpg-ből
tuti lesz egy ilyen íjász meg egy ilyen pajzsos / kardos meg egy varázsló kari...
de kiv vagyok hogy ezt hogy mahinálják meg
mert pl nekem ez a witch doctor kurvára nem jön be... nem az én stílusom, ahogy a barbár sem