d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11051061071081094114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 3 2008 03:37pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 10:36pm)
MINDEN részlet SZÁMÍT !!4


igyekezzé mert hamarosan tobb fgm lesz mint neked biggrin.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 03:38pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, 3 Jul 2008, 23:37)
ez igaz...

de nem tom vhogy nekem nem jön be.

bár a fejlődés megvan :

d1-ben az invben a golddal szívtunk
d2-ben a nagy itemekkel
d3-ban már egyikkel se fogunk

én amúgy a többi karira lennék kiv...
sztem az az 5 nagyon kevés


elég az az 5
majd max jön még 1-2 vmi kieggel
de ien h pl 10 az nn
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 3 2008 03:39pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, Jul 3 2008, 10:37pm)
ez igaz...

de nem tom vhogy nekem nem jön be.

bár a fejlődés megvan :

d1-ben az invben a golddal szívtunk
d2-ben a nagy itemekkel
d3-ban már egyikkel se fogunk

én amúgy a többi karira lennék kiv...
sztem az az 5 nagyon kevés


gondolom olyan lesz mint a d2ben
1 karit tobb fele iranyban lehet fejleszteni
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 03:40pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:38)
elég az az 5
majd max jön még 1-2 vmi kieggel
de ien h pl 10 az nn


persze

csak félek hogy nem lesz olyan ami igazán az én világom lenne..

bár kiindulva a többi rpg-ből
tuti lesz egy ilyen íjász meg egy ilyen pajzsos / kardos meg egy varázsló kari...

de kiv vagyok hogy ezt hogy mahinálják meg
mert pl nekem ez a witch doctor kurvára nem jön be... nem az én stílusom, ahogy a barbár sem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 03:40pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 23:37)
igyekezzé mert hamarosan tobb fgm lesz mint neked biggrin.gif


Dream off plz ^^ Shared FG mad.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 3 2008 03:41pm
Quote (ReDEyeS @ Thu, 3 Jul 2008, 23:40)
persze

csak félek hogy nem lesz olyan ami igazán az én világom lenne..

bár kiindulva a többi rpg-ből
tuti lesz egy ilyen íjász meg egy ilyen pajzsos / kardos meg egy varázsló kari...

de kiv vagyok hogy ezt hogy mahinálják meg
mert pl nekem ez a witch doctor kurvára nem jön be... nem az én stílusom, ahogy a barbár sem


hát amát elfelejtheted ^^ male ama nincs xd
nekem eddig tetszik mind2
biztos lesz még egy hunter/rogue/ijász faszommi, egy varázslo, meg egy paladin féle lovag
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 3 2008 03:42pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 10:40pm)
Dream off plz ^^ Shared FG mad.gif


az tokmind1
kb en kerestem a 24k bol 20kt biggrin.gif
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 3 2008 03:42pm
Quote (Floodban @ Thu, 3 Jul 2008, 22:41)
hát amát elfelejtheted ^^ male ama nincs xd
nekem eddig tetszik mind2
biztos lesz még egy hunter/rogue/ijász faszommi, egy varázslo, meg egy paladin féle lovag


naigen

pedig én az amazont szeressem sad.gif

no mind1..

bár ez a fiú / lány kari egyben se tetszik annyira

sztem pont jó hogy egy barbár az egy erős férfi.. a varázsló meg egy gyenge nő...
vagy nem tudom hogy mondjam, de sztem értitek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2008 03:43pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 23:42)
az tokmind1
kb en kerestem a 24k bol 20kt biggrin.gif


Az nem számít happy.gif

Csak, hogy a témához is szóljak picit értelmesen,

nekem sem szimpi, amit valaki mondott régebben, hogy nem ember formájú az equip elrendezése sad.gif

Ez is elég gáz, hogy 1 item 1 slot, de továbbra is azt mondom

Blizz... Megoldja biggrin.gif
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 3 2008 04:08pm
többség dönt,egység sz*p. signed.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081094114Next
Closed New Topic New Poll