d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11051061071081091311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 24 2008 02:07pm
Quote (bajcli @ Mon, 24 Mar 2008, 20:52)
Bazsa reportolni fog sad.gif


Nem hirdja.
Postolni meg azt postol amit akar.
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 24 2008 02:27pm
Quote (bajcli @ Mon, Mar 24 2008, 07:52pm)
Bazsa reportolni fog sad.gif


ikariam forumra csinaltam nem ide tongue.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 24 2008 05:12pm
Quote (lowxair @ Mon, Mar 24 2008, 07:46pm)
sztem egész jó lett (itt-ott tul sharpeneztem, de nekem tetszik)ˇˇ

http://img215.imageshack.us/img215/6599/sig55gk0.jpg


Szinkombók nem a legjobbak, alul szép lightos smudge effect van, felül meg szarráélesített displace = wtf? o.O
Text se tul nyerő
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Mar 24 2008 06:18pm
Quote (lowxair @ Mon, 24 Mar 2008, 19:46)
sztem egész jó lett (itt-ott tul sharpeneztem, de nekem tetszik)ˇˇ

http://img215.imageshack.us/img215/6599/sig55gk0.jpg


faxa

Quote (kabraxis6 @ Mon, 24 Mar 2008, 14:16)
Marmint az enyem mirol szol?
Ha lattad volna a Bleachet, tudnad, hogy az ott Ichigo Kurosaki, amint megkiserli sikeresen az elso Bankait.
Ja, es ez nem rip, hanem direkt nekem custom made ^^


'aha' biggrin.gif

This post was edited by ptdk on Mar 24 2008 06:18pm
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Mar 25 2008 04:09am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Mar 22 2008, 11:18am)
Yo.
Csak szorakoztam egy renderrel, szal pls velemenyz.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-94.jpg ofc

Ezt pedig egy tutorial alapjan keszitettem, nem tudom hogy tetszik-e a style, viszont ez a sig kozel sem olyan jo mint ami a tutorialban van.

http://i254.photobucket.com/albums/hh119/Kabraxis_bucket/Tag-95.jpg


elküldöd nekem pmben a tutorialt? biggrin.gif

Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 25 2008 10:25am




Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 25 2008 10:26am
Quote (TheStriker @ Tue, 25 Mar 2008, 18:25)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/sawyer3.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/sawyer2.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/sawyer1.png


3. a legjobb imo
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 25 2008 10:31am
Quote (TheStriker @ Tue, Mar 25 2008, 04:25pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/sawyer3.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/sawyer2.png

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/sawyer1.png


2nd
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 25 2008 10:54am
1. a legjobb sztem ;p
Azért thx.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Mar 25 2008 12:54pm
első és harmadik biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11051061071081091311Next
Closed New Topic New Poll