Quote (DHB @ 20 Jun 2011 16:37)
csodálom hogy az elmult hét tevékenységei után még informácioval látsz el ^^ de köszönöm

1 napja képes vagy viselkedni. így talán belátod, hogy nem mi vagyunk a faszok, egyszerűen csak lereagáljuk egymás viselkedését. ha fasz vagy, akkor úgy is kezelünk. Ez a jövőben is így lesz. de ha tudsz viselkedni, akkor nem basztat senki.