d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1105310541055105610571856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jun 17 2011 09:08am
Quote (DHB @ 17 Jun 2011 17:03)
És btw én szeretem az emo/goth csajokat de nem azt amelyik így elvan baszva, akiket postolt ...
a vergődése meg már csak hab a tortán



ő is elvan baszva?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222348_217734068241194_100000138071970_951261_3642017_n.jpg

most vagy én tudom rosszul és a nőknek is van ádamcsutkája vagy ez egy hapi.
mellesleg egyiknek sem szép
hibridnek tudnám elképzelni, oda illik

ihh, majdnem elfelejtettem ontopic lenni:
nesztek nagycici :P


This post was edited by ScorpionLord on Jun 17 2011 09:21am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 17 2011 09:08am
Quote (DHB @ Jun 17 2011 03:03pm)
És btw én szeretem az emo/goth csajokat de nem azt amelyik így elvan baszva, akiket postolt ...
a vergődése meg már csak hab a tortán



ő is elvan baszva?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222348_217734068241194_100000138071970_951261_3642017_n.jpg


ez alapján a kép alapján el sem lehet dönteni hogy fiú-e vagy lány

miért nem postolsz inkább normális nőket/csajokat, akik tényleg szépek?
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Jun 17 2011 09:15am
Quote (Rezs @ 17 Jun 2011 15:08)
ez alapján a kép alapján el sem lehet dönteni hogy fiú-e vagy lány

miért nem postolsz inkább normális nőket/csajokat, akik tényleg szépek?


Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 17 2011 09:17am
Quote (DHB @ Jun 17 2011 03:15pm)
http://cdn.sheknows.com/articles/transformers-megan-fox-motorcycle.jpg


na, megy ez neked! :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2011 09:26am
Quote (DHB @ Jun 17 2011 03:02pm)
ezekkel nincs baj mert aranyosak és nem szeplősek :)
amugy bnőmnek is ilyen répaszínű haja van


mi a bajod a szeplőkkel?
nyomorult.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2011 09:34am
Quote (DHB @ 17 Jun 2011 17:03)
És btw én szeretem az emo/goth csajokat de nem azt amelyik így elvan baszva, akiket postolt ...
a vergődése meg már csak hab a tortán



ő is elvan baszva?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222348_217734068241194_100000138071970_951261_3642017_n.jpg


haha ez csaávóóóó :DDDDD buzi-e vgay

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=55634629&f=129
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2011 09:36am
Quote (DHB @ Jun 17 2011 03:03pm)
És btw én szeretem az emo/goth csajokat de nem azt amelyik így elvan baszva, akiket postolt ...
a vergődése meg már csak hab a tortán



ő is elvan baszva?

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222348_217734068241194_100000138071970_951261_3642017_n.jpg


a lányoknak van melle...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2011 09:49am
Quote (ScorpionLord @ 16 Jun 2011 20:29)
http://img828.imageshack.us/img828/7002/bikinimicrostrings.jpg


Úgy néz ki, mint másodunokatesóm.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 17 2011 09:52am
Quote (Baleee @ 17 Jun 2011 16:49)
Úgy néz ki, mint másodunokatesóm.


nem látom a képet =/
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jun 17 2011 09:58am
Quote (Baleee @ 17 Jun 2011 16:49)
Úgy néz ki, mint másodunokatesóm.


Pesten él? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1105310541055105610571856Next
Add Reply New Topic New Poll