Quote (DHB @ 17 Jun 2011 17:03)
És btw én szeretem az emo/goth csajokat de nem azt amelyik így elvan baszva, akiket postolt ...
a vergődése meg már csak hab a tortán
ő is elvan baszva?
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222348_217734068241194_100000138071970_951261_3642017_n.jpg
most vagy én tudom rosszul és a nőknek is van ádamcsutkája vagy ez egy hapi.
mellesleg egyiknek sem szép
hibridnek tudnám elképzelni, oda illik
ihh, majdnem elfelejtettem ontopic lenni:
nesztek nagycici

This post was edited by ScorpionLord on Jun 17 2011 09:21am