Quote (N4aBz @ 15 Jun 2011 13:30)
http://i51.tinypic.com/5z2j6d.jpg
http://i56.tinypic.com/11vm7va.jpg
http://i52.tinypic.com/2myuw09.jpg
itt az alsónak milyen elkeseredett faszravágyó feje van
Quote (cowding @ 15 Jun 2011 13:58)
a második aranyos
És btw én szeretem az emo/goth csajokat de nem azt amelyik így elvan baszva, akiket postolt ...
a vergődése meg már csak hab a tortán
http://i54.tinypic.com/2wr0o5t.jpg
ez meg fogadjunk lenyeli, ha fizetsz neki 1 sört
de azért tetszenek : DDDD