d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11041051061071084765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 01:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jun 2015 20:56)
hát nem változott sokat az arca


Amugy y.. xddd
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 17 2015 01:33pm
Quote (GoreKnight9 @ 17 Jun 2015 21:28)




Hat nekem is, bar azert van nehany resz, amivel egyet tudok erteni:
Quote
Zimbardo szerint a családok széthullása jelentősen hozzájárul a mai nemzedék problémáihoz. Az egykori többgenerációs nagycsaládban megkövetelték a gyerektől a tiszteletet, az udvariasságot, az alkalmazkodást. Ma Amerikában a családok 41 százalékában egy szülő – többnyire az anya – neveli a gyerekeket. Az apa nélküli társadalom a fiúkat sújtja jobban. Nekik hiányzik leginkább az apai szigor, a világos követelményrendszer. A fiúk leginkább édesapjuknak akarnak megfelelni, őt akarják követni.


Nem feltetlen az apa hianyra gondolok, de pl arra, hogy a csalad minimal szinten szocializalodik nagyon sokaknal EGYMASSAL. Biztos megvan az oka, meg olyannal senki se beszelget szivesen, aki egyebkent veri, meg megalazza, etc.. Nincs kedvem most tovabb vinni a gondolatmenetet.. Faradt vagoyk. :C
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 02:29pm
amikor nem kellett, akkor ide-oda pakoltam mindig az útból a kibaszott sata kábeleket.
most, hogy kellene persze egy sincs meg.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 17 2015 02:44pm
winyóra ráírták, hogy a garancia nem érvényes, ha a matricákat megsértem, vagy ha az eszközt 350G-nél nagyobb éri.
Hogy a faszban érné 350G.

Mennyi G lehet egy parkettára ejtés mondjuk?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 17 2015 02:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jun 2015 22:44)
winyóra ráírták, hogy a garancia nem érvényes, ha a matricákat megsértem, vagy ha az eszközt 350G-nél nagyobb éri.
Hogy a faszban érné 350G.

Mennyi G lehet egy parkettára ejtés mondjuk?




2:10
ajánlom figyelmedbe
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 03:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 17 2015 08:44pm)
winyóra ráírták, hogy a garancia nem érvényes, ha a matricákat megsértem, vagy ha az eszközt 350G-nél nagyobb éri.
Hogy a faszban érné 350G.

Mennyi G lehet egy parkettára ejtés mondjuk?


nem fogod elhinni, de kereken 1 G
350g-vel szerintem egy vadászgép se tud menni
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 17 2015 03:04pm
Quote (llllllllllll @ Jun 17 2015 10:02pm)
nem fogod elhinni, de kereken 1 G
350g-vel szerintem egy vadászgép se tud menni


azert nem ilyen egyszeru ez
a lefele valo zuhanas valoban 1g, de mikor leesik, akkor a fekezes ettol joval tobb
egy karambol ~50g-tol kezdodik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 17 2015 03:10pm
még mindig azon gondolkozok hogy a picsába lehet elérni 350 G-t
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 17 2015 03:13pm
Quote (llllllllllll @ 17 Jun 2015 23:10)
még mindig azon gondolkozok hogy a picsába lehet elérni 350 G-t


vadászgéppel nekibaszódsz egy hegynek
Go Back To Magyar Topic List
Prev11041051061071084765Next
Add Reply New Topic New Poll