d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1104105106107108614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:32pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 21:30)
hát az már rég nincs fent


hh, nem gepen tárolja?
nekem meg bennevan az uccsó tizben

This post was edited by fahrii on Jan 6 2014 02:32pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:33pm
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 09:32pm)
hh, nem gepen tárolja?
nekem meg bennevan az uccsó tizben


nemtom nekem a downloadok közül is eltünik egy idő után :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 02:47pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 21:33)
nemtom nekem a downloadok közül is eltünik egy idő után :D


downloadok közül szerintem nem tűnik el, az a lokális gépen van

max ha valaki újratelepíti a számítógépét és a steam mappát nem menti el, és újra kell tenni a cs-t is.. *khm Vis*

--
feltöltök mégegyet mert nézegettem a demo featuret
szomorú látni hogy semmit se javult Source óta
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:53pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 09:47pm)
downloadok közül szerintem nem tűnik el, az a lokális gépen van

max ha valaki újratelepíti a számítógépét és a steam mappát nem menti el, és újra kell tenni a cs-t is.. *khm Vis*

--
feltöltök mégegyet mert nézegettem a demo featuret
szomorú látni hogy semmit se javult Source óta


Pont ugyanezt mondtam a múltkor fahrinak
hogy még szarabb is, mert most még ticketre se lehet keresni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 6 2014 02:53pm
Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 21:47)
downloadok közül szerintem nem tűnik el, az a lokális gépen van

max ha valaki újratelepíti a számítógépét és a steam mappát nem menti el, és újra kell tenni a cs-t is.. *khm Vis*

--
feltöltök mégegyet mert nézegettem a demo featuret
szomorú látni hogy semmit se javult Source óta


tojjuk mar 11-fel12ig vok csak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 02:54pm
Quote (fahrii @ 6 Jan 2014 21:53)
tojjuk mar 11-fel12ig vok csak


rossz hatással vagy rám, haggyá' :c
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:54pm
Quote (fahrii @ Jan 6 2014 09:53pm)
tojjuk mar 11-fel12ig vok csak


toljuk toljuk
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 09:54pm)
rossz hatással vagy rám, haggyá' :c


stop cryin bro
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 6 2014 03:05pm
p250 >

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 03:08pm
Quote (Anarkin @ Jan 6 2014 10:05pm)
p250 >

http://www.youtube.com/watch?v=HAHaNzfejG8


azért csapattársad is kapott a jóból :D:D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 6 2014 03:11pm
Quote (Anarkin @ 6 Jan 2014 23:05)
p250 >

http://www.youtube.com/watch?v=HAHaNzfejG8


aztakurva

látatlanba simán lehackereztelek volna

menj versenyekre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1104105106107108614Next
Add Reply New Topic New Poll